Најновите лудории на KaitekK!

Член од
1 јануари 2008
Мислења
85
Поени од реакции
1
Дај го линкот бе... Кога више го реметиме, може и да му помогнеме :)

Чисто колку да види дека дури и да „победи“ - нема ништо да добие.
Мора да престане глупирањето некогаш... Евеншли, ќе сфати дека е уште едно дете на scam листата.
ацид мислам дека ти беше иницијатор да му помогнеме на каитекк, не да го реметиме каитекк :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

или некоја комбинација...да му помогнеме и така уште повеќе ќе го реметиме :=)
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
Соработуваше со најголемите сајтови на светот - отвори e-mail акаунт на gmail,филијала на www.google.com

Го бива за преговори - не успеа да го натера Acid да ја стави веста на главна.
Toa e poentata na sporedbata :) Acid go znae licno :), tesko e da go sfati seriozno.

Squidoo, triond itn imaat 50x traffic nego kajgana, a ehow ima otprilika 1000x traffic od kajgana.
 
P

Princ

Гостин
џену извини може сум те избришал али блокирање...ти беше таа на која тогаш и ја побарав песнана..не ми текнува точно како се викаше? Тогаш нејзе ја избришав одма...извини ако го свати тоа лично немав никаква намера да те навредам или нешто слично.
Која пуста навреда... младоста и ја скрати!
Инаку јас го дадов мојот глас за Дарко односно каитек (памти ме по добро :smir:) и се вклучувам во директниот пренос од извлекувањето на наградите. Се надевам нашиот мал каитек ќе победи.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
Која пуста навреда... младоста и ја скрати!
Инаку јас го дадов мојот глас за Дарко односно каитек (памти ме по добро :smir:) и се вклучувам во директниот пренос од извлекувањето на наградите. Се надевам нашиот мал каитек ќе победи.
Problemot e sto vtorata nagrada e tolku polosa :) Od kola do laptop... Ke bide loso ako za par stotina glasovi zeme laptopot... ali ke vidime.
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Едвај чекам да му ја видам фацата кога ке дознае дека е фејк!
Fucking wanker!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Ама шо ќе му е кола кога не знае да вози... :toe:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Jaс се мислам да му понудам да му платам за да ми напише ваква лудорија за мене ако се решам да аплицирам за место на некој факс во странство. Најавата му е како на НБА Ол Стар:)
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Што стори бе дечково?Ја доби лимузината или со прстето в уста остана?
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
И што бидна? :vozbud:
Јас заспав :(
ZA MALCE!!

Go procita darko...

Vtoro mesto :(

Mada dobra vest u losa vest.

Vehicle-ot ne bese kola. Nagradnata pisuvase terrain vehicle, ne car, loso sfativme, ispadna segway, ama sepak. :)

Znaci ne se sluci da dobie nagrada od 3000$ namesto nagrada od 10,000$

Nego dobi nagrada od 3000$ namesto nagrada od 6000$

Toj amerikanecot pobedi za SAMO 200 glasa razlika. Jebiga. Ama ni 3000$ ne se za frlanje :)

Da propustese 7000$ za samo par glasa ke bese epten bad. Vaka loso sto se raduvame deka e pomala nagradata za prviot tip, ali koj go ferma :) Polesno moze da se prezali deka za tolku malce pobegna prvoto mesto.
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Комшија ми е бе..... доста со реметот. Едно време со Тончи беа френдови. :pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Vehicle-ot ne bese kola. Nagradnata pisuvase terrain vehicle, ne car, loso sfativme, ispadna segway, ama sepak. :)
Македонци "ванаби" Американци...
Се бламирате низ цел сајбер простор за еден мочан segway (кој и онака не би го земале, дури и да го „освоите“), мислејќи дека ќе добиете кола. Смешки. Али фина слика би било да го видиш Каитек на segway во Миладиновци. Онака, како Стив Балмер на млади години :icon_lol:
Nego dobi nagrada od 3000$ namesto nagrada od 6000$

Toj amerikanecot pobedi za SAMO 200 glasa razlika. Jebiga. Ama ni 3000$ ne se za frlanje :)

Da propustese 7000$ za samo par glasa ke bese epten bad. Vaka loso sto se raduvame deka e pomala nagradata za prviot tip, ali koj go ferma :) Polesno moze da se prezali deka za tolku malce pobegna prvoto mesto.
Со среќа нека му е лаптопот од $3000 (така е Американецу, знакот се пишува пред сумата, а не после неа) - кој можеби некогаш и ќе го земе. Нормално, ако си заработи пари и си го купи :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.403
Поени од реакции
7.670
Комшија ми е бе..... доста со реметот. Едно време со Тончи беа френдови. :pos:
Уште сме френдови, само што поретко се гледаме откако престанав да работам во Илинден.

Ацид, KaiTekk е од Марино, на LouWeed селото, од мене до KaiTekk е 10 километри.

Бај д веј дека е хакер опасен се гледа по тоа што не може да пишува под KaiTekk затоа што го заборавил пасот за логирање на форум.

Енивејз, Дарко со среќа лаптопот. Знам дека паметно ќе го користиш. А за топ вестите... лошо објаснуваш машко.


И за крај, некој спомна дека за 5 години ќе се гордееме со него, ќе бараме работа кај него, ова второво чисто се сомневам, познавајќи го какви шеми има за бизнис.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457

Бичеш фрајер ипол накај два....абе дете ете ја кутриот барам работа, дај бе пушти срце. Графички дизајнер сум, ќе ти пуштам CV, а портфолио после риспонс давам:)


И размисли. Си бил, си сеуште и ќе бидеш глуп. Затоа Acid вика да ти помогнеме, да сватиш дека нема леб од арапите што пуштаат игрички со кликање енд шит.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom