Најмладата мајка

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
`AnGe|4E` напиша:
Abe sooooo nema teoretski umstveni improviziracki dejstveni sansi!!!:ija: :ija: :ija: Aman be....blesavi. Pa uste ne otkrila kako zabremenila!:lud: :lud:
Pfff....so ne ke procitas....:lud: :lud: :lud: Bolna rabota,a i nema sansi osven ako ne bila sovremeno oplodena so nema sansi oti se desilo 1988 mislam bese.....togas uste nemase takvo oploduvanje.....:lud: Ne mi e jasno nesto...RETARDIRANI!
Вошло, 1939 се случило, не урликај, јасно.
Ужасно е, ретарде, ама во Перу у материну, на врв Анди нема сеуште ни денес цивилизација, акамоли 1939.
 
Член од
29 јануари 2006
Мислења
13
Поени од реакции
0
a be ova devoj4evo ako ne imalo menstruacija a imalo seks ne moze da ostane bremena a ako imala menstruacija i imala seks e togass.....sigurno ostanala bremena ama zs ne kazala koj e tatkoto?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Прашај ги потомците, живи се.
Ти би кажала ако те опнал некој на 4 и нешто 5 години? Особено ако си неуко парувијање на врв анди?
 
Член од
6 февруари 2006
Мислења
94
Поени од реакции
1
Детето што го родила умрело на 40 години. Таа се омажила и има уште еден син кој живее во Мексико. Како можеш да останеш нормален по ова бе? Па и да живееш нормално.
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Аман бе луге па у п.м какви ли не теми вадите?
Ми се згади од животот,ми е жал за девојчето и ме стега нешто у гради.
Имајте милост дајте нешто шо може човек да го прочита а нема да му се повраќа:pov:
А тој шо го напраил тоа јас доброволно се пријавувам за такви да ги бодам на кол,им го сечам мандалото и им го сервирам за доручек:pishtoldz :pishtoldz :pishtoldz
Пу да ви ****ам темите.
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Наташа напиша:
Аман бе луге па у п.м какви ли не теми вадите?
Ми се згади од животот,ми е жал за девојчето и ме стега нешто у гради.
Имајте милост дајте нешто шо може човек да го прочита а нема да му се повраќа:pov:
А тој шо го напраил тоа јас доброволно се пријавувам за такви да ги бодам на кол,им го сечам мандалото и им го сервирам за доручек:pishtoldz :pishtoldz :pishtoldz
Пу да ви ****ам темите.

Епа...
морав да ја отворам ебате, ми се згади и мене.
Не е се розево во светот, барем знаете сега какви идиоти постојат на светот!
А ако темава не е за форумов, слободно заклучете ја!
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Абе а шо има овде гадно?
Исто ти е ова дали родила дете на 40 години, 25 години, 12 години или 5 години...
Еј па уште језиво им било бе... бреј.... тогаш Хитлер владеел бре еј, тешки времиња биле. :pos:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Интересна тема добар рекорд значи не верувам повеке ни на медицината се е можно
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
vodkamixx напиша:
Абе а шо има овде гадно?
Исто ти е ова дали родила дете на 40 години, 25 години, 12 години или 5 години...
Еј па уште језиво им било бе... бреј.... тогаш Хитлер владеел бре еј, тешки времиња биле. :pos:
Абе ке имате и вие деца еден ден(ако имате и така и така сте памперс генерација)па ке видам дали тоа ке ви е смешно и интересно.
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Наташа напиша:
Абе ке имате и вие деца еден ден(ако имате и така и така сте памперс генерација)па ке видам дали тоа ке ви е смешно и интересно.
Абе ако порано внуци ќе иам, ехеееее на 30 години дедо ќе станам, ќе влезам у гинисова книга за најстар дедо на планетава земја „еден човек од Скопје, Македонија, постана дедо на 30 годишна возраст“. Кој ќе биде као мене а? :pos: :pos:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
nemozam da poveruvam vo ova...nesto logi4ki ne mi ide
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.725
Поени од реакции
969
Де бе луѓе ама сте наивни...ем е фотомонтажа(одлично направена) ем веста е ЛАГА(сензационализам)...не постои АПСОЛУТНО никаква шанса девојче да биде трудно на 5 години,така да џабе се шокирате..ха ха ха
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
:ija: :ija: :ija: ....strashno....uffff...bljak
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Ako e stvarno ova, greota devojceto, ako go fatile tatkoto na lice mesto u toa vreme tesko nego
 

Kajgana Shop

На врв Bottom