Најлоши македонски коментатори?

Најлоши коментатори!

  • Премиер Лига - А1

    Гласови: 10 8,1%
  • Серија А - Телма

    Гласови: 19 15,4%
  • Француско - Наша ТВ

    Гласови: 19 15,4%
  • Примера Шпанија - Сител

    Гласови: 72 58,5%
  • Холандско - Алфа

    Гласови: 3 2,4%

  • Вкупно гласачи
    123
Статус
Затворена за нови мислења.

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
Игорче за претседател.Ќе биде интересно да го гледа човек пред илјадници луѓе како збори.Шала на страна не е ни лесно 90 мин да јадеш говна цело време и секогаш да имаш нешто паметно да кажеш,особено ако коментираш сам или со некој дебил ( такви кај нас ги носат со назив стручни коментатори ).Но трескање глупости ко Игорче нема.
 
N

navivacka

Гостин
Ке биде вистинска комедија Игорче како ке коментира пл знаејки како ја коментираше примера:tv:нема ниту еден играч да погоди...несомнено без конкуренција е.
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
ЈАС Гласав за Француско бидејки е таму -Јанко најлош е тој,воопшто не ни гледал фудбал играчите му се запишани на лист,а најмногу сум за телма бидејки секоја год нон-стоп пратам и никогаш не сум се изнервирал од коментаторот можеби некогаш ама коментаторите на мене воопшто не ми се криви освен како Јанко кој само ме провоцираше на натпреварот Милан-ВЕрдер 2-2,пфффф ај да не почнам само што кажуваше,Дида најголем киксер,Подобро некој навивач на влегол да бранел-подобро ке бранел од Дида,Шевченко откако се врати само рекламира панталони повеке се шета отколку што игра итн.буквално се распукнав таа вечер .
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
ЈАС Гласав за Француско бидејки е таму -Јанко најлош е тој,воопшто не ни гледал фудбал играчите му се запишани на лист,а најмногу сум за телма бидејки секоја год нон-стоп пратам и никогаш не сум се изнервирал од коментаторот можеби некогаш ама коментаторите на мене воопшто не ми се криви освен како Јанко кој само ме провоцираше на натпреварот Милан-ВЕрдер 2-2,пфффф ај да не почнам само што кажуваше,Дида најголем киксер,Подобро некој навивач на влегол да бранел-подобро ке бранел од Дида,Шевченко откако се врати само рекламира панталони повеке се шета отколку што игра итн.буквално се распукнав таа вечер .
брат ај кажи на кој коментатор не му се запишани играчите на лист...дефинитивно најлоши коментатори се на сител...сите се дупки...почни од игор трпески заврши до татко му...ааууу а тие на телма се исто така дупки...мн глупи се ...а за на а1 немам зборови ...дечките се супер...посебно горан стерјов ме ареса многу...голема штета што нема да ја пренесуват премиер лигата....кој ке го слуша игор трпески...ке треба да го намалувам гласот до крај:toe:

Игорче си е легенда.Треба место на Александар или Тоше него да му се изгради споменик на полштад :pos2: На Телма има еден мртов,стварно успива типот.Најдобри ми се србите двајцата на еуроспорт.Многу се добри и податоци имаат,објективни се,сакаш да ги слушаш ама си ставаат и нивни коментари и не те успиваат и не тропаат што ќе им падне како Игорче :) .Се на се многу се добри.
со сложувам со тебе ...дечките се стварно супер...ногу јако коментираат и ми е задоволство да ги слушам
 
Член од
13 јуни 2008
Мислења
92
Поени од реакции
0
Игорче = најглуп коментатор
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Златко Калински закон,сите други можат вода да му носат

"АКТЕРИТЕ НА ЗЕЛЕНИОТ ТЕПИХ"

"СЕ ПОКЛОПИЈА КОЦКИТЕ ОД ОВОЈ МОЗАИК"

"ПЛОВИ ТОЈ СИН БРОД ОБОЕН ВО СИНИЛО"

"ЗАПОЧНУВА СВЕЧЕН ЧИН НА ОВОЈ ФЕСТИВАЛ" итн...

хахахаха легенда е човекот !:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.239
Поени од реакции
41.565
Дискусијава ке ја водиме на оваа тема . Сега по '' приговорот '' даден од Миланез ова го укапиравме :) .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom