Најлошата игра која сте ја играле?

H

HCL

Гостин
Изгледа ти цел жарн го отценуваш како најлош!
Па неможе се да е фалш во RPG!
Друже, погрешно си ме разбрал. RPG се едини игри што ги играм во послеедниве 3 години. Го прашав зашто не само "Diablo II" бидејќи "Diablo II - Lord Of Destruction" е експанзија. Нелогично би било да ти се свиѓа основната игра, а експанзијата да не ти се свиѓа, кога ништо не е променето освен што е додадено нешто плус.
 

TinyGiant

што сакам
Член од
9 април 2008
Мислења
236
Поени од реакции
3
Најлоша што сум ја играл (цели 2 минути) е From Dusk Till Dawn правена демек по филмот. Леле боже господе коооолку лоша.
Најголемо разочарување ми беше NFS-Prostreet. Можеби зашто премногу се надевав, потпирајки се на ЕА и NFS стара слава...ама...тоа е
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Хаха, стара слава на ЕА. Кажи ми која стара слава? :)
 

kusi

glory for man utd
Член од
12 мај 2008
Мислења
295
Поени од реакции
3
fifa 08 и driver3 многу тапа игри полошо од нив здравје:tapp:
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
futbal menager naj losa igra nema a i ova so ja igrat cel sfet WoW igratat pojma neam na toa igra ne znma kako se igra ;;;
 

TinyGiant

што сакам
Член од
9 април 2008
Мислења
236
Поени од реакции
3
Хаха, стара слава на ЕА. Кажи ми која стара слава? :)

treba da se dovede do dilema prasanjeto za gigantizmot na EA i NFS (kako nivni proizvod) vo poslednive 10 do 15 god?

hmmm

ili nekoj nema dovolno iskustvo so EA?!

ima nesto...
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
Bacillus gagous напиша:
Играта и замислата и начинот на кој е изведена играта е одлична, најсупериорна и најреална RTS до сега, е сега што бара епетн добра машинерија за да можеш да ги гледаш и лицата на војниците е друга проблематика. Инаку претпоставувам тоа што тебе те има разочарано е истот што и мене а тоа е релативно кратката кампања.
Па шо знам мене ме бендиса World in Conflict добар гамеплај добра графика е сега кампајната е кратка и да имало кампајна со руси би било многу по кеф.А и доста добро е со можи мултиплеер против ботиви да се игра

Последна игра што не ме бендиса беше time shift (time shit)
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
41
Поени од реакции
0
Day watch ili heroes might V(taka nesto mislam bese). Poglupi igri amin
 
Член од
28 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
1
ами позамавана од taxi draver немам видено...
 
Член од
8 јуни 2008
Мислења
189
Поени од реакции
2
ARMA...полоша графика и gameplay нема у живот да видиш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom