Најлошата игра која сте ја играле?

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.467
Поени од реакции
5.439
Фифа ... наглупа е, поглупа игра да направиш треба да си талент
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Soldner-некој пробај, само пробал да го копира Флешпоинт
Приказна нема, лоши команди, багови, паѓа на сред...со еден збор срање.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Па и онаа,како и беше името Resident Evil 4
карактерот е сакат,или пукаш или одиш нема двете истовремено
Идејата била да биде реално, затоа што пукање и трчање и нишанење во исто време има само на филм
Плус мисламдека ја прогласија за игра на 2005...
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Беше најдобра игра за 2005 на Gamecube.
А сите знаеме која конкуренција ја имаше на Gamecube :)

Занимливости,ја прогласија пред се заради ненормалната графика за таа конзола,а уште тогаш се жалеа на контролите.
Ако збориме за реалност,каде тука се вклопуваат зомбите :)
 

рапаич

А бе?
Член од
20 март 2008
Мислења
164
Поени од реакции
6
Идејата била да биде реално, затоа што пукање и трчање и нишанење во исто време има само на филм
Плус мисламдека ја прогласија за игра на 2005...

Да,ја прогласил некој што немал работа,плус то,ако некоја бешенајдобра таа година то е F.E.A.R. на Е3 што беше или така нешто
 

Jebo F@kic

†The Eba4ot†™
Член од
1 јануари 2008
Мислења
133
Поени од реакции
0
Naj, naj najglupi za mene se: Fifa, PES - site verzii, O-Game i mnogu drugi!
 

Kirov95

• GoD •
Член од
30 ноември 2007
Мислења
1.001
Поени од реакции
5
Нај глупи игри сеееее BarbiKIiii :pos2::pos2:
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Need for Speed Pro Street.
 
Член од
14 септември 2007
Мислења
118
Поени од реакции
5
Definitivno edna RPG igra Dead Reefs...kakvo sranje e znaci !!!!
 

Painmaster

Feel the Pain!
Член од
28 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
2
Многу се нервирам кога некоја игра ја рекламираат толку многу, (незнам каков gameplay, ова-она), и кога ке ја купиш испаѓа срање у боја! Тоа ми се деси со Resident Evil 4 (многу ''добра'' игра), a кога ја купив испадна дека се игра само со Keyboard (No mouse) со еден морон на некоја е*ана мисија као тепа некои психопати (ја усрале приказната од филмот и претходните верзии). Исто така и Devil may cry 3 (мислам), пак испадна дека се игра само со Keyboard и нема ништо у неа! Коа си у комбат се дивиш на едно копче и глеаш на монитор како еден дебил кастрира едни дебили. А за приказната да не зборам..... После забележав дека CAPCOM игрите се играат уствари без маус! Уште еднаш нема да купам капком игра у живот !!!!!!
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Многу се нервирам кога некоја игра ја рекламираат толку многу, (незнам каков gameplay, ова-она), и кога ке ја купиш испаѓа срање у боја! Тоа ми се деси со Resident Evil 4 (многу ''добра'' игра), a кога ја купив испадна дека се игра само со Keyboard (No mouse) со еден морон на некоја е*ана мисија као тепа некои психопати (ја усрале приказната од филмот и претходните верзии). Исто така и Devil may cry 3 (мислам), пак испадна дека се игра само со Keyboard и нема ништо у неа! Коа си у комбат се дивиш на едно копче и глеаш на монитор како еден дебил кастрира едни дебили. А за приказната да не зборам..... После забележав дека CAPCOM игрите се играат уствари без маус! Уште еднаш нема да купам капком игра у живот !!!!!!
А да ги играш на козола, или веќе кога играш на ПЦ да инвестираш во еден Logitech Rumblepad 2? Јас немав вакви проблеми на RE4 со горенаведениот гејмпад, a DMC3 ја играв на PS2.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Како прво и прво, биди срекен што воопшто беше направен порт на RE4 на PC. Играта беше базирана на GameCube и PS2, така да нема што да се буниш.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Според мене наглупа игра е Conquer, гејмплеј никаков, 2д (WTF?!), не може ни на фул скрин да се игра. Бледа МMORPG игра. Воопшто не вреди според мене, без навреда за играчите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom