Најеб**ки песни

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.375
Поени од реакции
25.139

Нема подобар секс од оној кога песнава е во позадина.

И да не редам линкови подолу, скоро се од Марк Нофлер и Џон Скофилд. Особено вториов кога оди во позадина. Тоа не е веќе само секс, уметност е.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.616
Поени од реакции
31.821
Во овој стил секогаш без конкуренција ги поставувам Масив Атак. Особено песнава ми е совршенство за некоја соба со придушена светлина, нежно чаршавче, на добра мека јога, за уште попичкарски да биди не е на одмет и по некое миризливо свеќуле подалеку од креветот, онака да се расчадува низ светлината која едвај ќе допира до него.

 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Навистина постојат песни кои ќе те натераат да мислиш и тогаш кога навистина не тие дојдено до тоа...


додека ги постирав јас сите си ги ислушав, а за вас незнам :icon_lol:
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Ајде сите да си кажите која песна штом ја слушните одма ве пали и ве тера да станите и да се разиграте...

Мене ова :vozbud:

Песнава не да ме запали, осеќам до мене и присуство на збогатен ураниум
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
@Sapphire

Темата е споена со ова. Пред да се отвори тема би било во ред да се прочитаат следниве правила...

Секој член има право да отвори тема за група/пејач или пак тема која поврзана со музика, нормално доколку таква тема предходно не постои. Пред да отворите нова тема претходно видете дали има таква. Тоа можете да го сторите едноставно преку пребарувачот или пак преку двете теми кои се наменети за Странски и Македонски изведувачи.

Секоја темата треба да содржи мал вовед и некои прашања кои ќе развијат дискусија, да не биде темата отворена само туку така.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom