Најдобриот комплимент што некогаш сте или ви го дале...

Член од
14 октомври 2005
Мислења
37
Поени од реакции
0
Мене само мајка ми ми дава комплименти. Дека сум најубав, најпаметен, највреден...
Ама се рачунаат тие или не ?
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Se racunat se racunat, mene mama nikad taka ne mi rekla... lazat site so vikat deka majkive im velat taka sekogash.... poso lesno se verue na toa... ama mojata nikad ne mi rekla deka sum uba... najligava da... ama za uba so znam... :pos:
 
Член од
21 септември 2005
Мислења
198
Поени од реакции
0
Edna zena pristapi vo mojot fizicki ogranicen del za komocija i mi rece deka sum dovolno ubava i zeni da me zaveduvaat.
"mazi ne ti trebaat"
Montreal 2004 (sFashta biva)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Еве Ано, јас ќе ти дадам комплимент:
Ај шо си уба, ама речита си отпојќе, од мерата надвор.
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Garfield напиша:
Еве Ано, јас ќе ти дадам комплимент:
Ај шо си уба, ама речита си отпојќе, од мерата надвор.
odpojke e kompliment?:raz:
 
Член од
14 октомври 2005
Мислења
37
Поени од реакции
0
DreamBeatDream напиша:
Edna zena pristapi vo mojot fizicki ogranicen del za komocija i mi rece deka sum dovolno ubava i zeni da me zaveduvaat.
"mazi ne ti trebaat"

Сега и јас се сетив. Пред 4-5 години се чекав со едни другари на автобуската спроти МАНУ. Не сум знаел дека таму било корзо на педерите. Еден застана до мене, побара цигара почна муабет и по 2-3 мин разговор ми рече дека сум бил страшно згоден тип и дека можам да ја имам не само секоја жена туку и секој маж во градов. Јас се изнасмеав а тој мртов озбилен ми вика "ти смеј се мене не ми е смешно". Среќа што брзо дојдоа инаку.....
Кога им раскажав на другариве, ми кажаа што бил филмот уствари ама после кога ме грабнаа да ме заебаваат кога ме турија у бубањ.....и ден денешен тоа трае.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
OBDN напиша:
odpojke e kompliment?:raz:
Е нели е??????? Речита=паметна=начитана=интелигентна....да должам???!!!!! Отпојќе, од мерата надвор реков оти стави пред се она суперлативче и...?!!!!!!! Плус, Реков уба него и...!!! Пууу на женцко комплимент му дааш таа те куди. :icon_roll :icon_eek:
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Ke me uobrazish de :)
Mene mi velea nishto pojke od normalno ne bilo na arno :) ali aj cim taka velish... ma tokmu taka be! :)
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Excalibur напиша:
DreamBeatDream напиша:
Edna zena pristapi vo mojot fizicki ogranicen del za komocija i mi rece deka sum dovolno ubava i zeni da me zaveduvaat.
"mazi ne ti trebaat"

Сега и јас се сетив. Пред 4-5 години се чекав со едни другари на автобуската спроти МАНУ. Не сум знаел дека таму било корзо на педерите. Еден застана до мене, побара цигара почна муабет и по 2-3 мин разговор ми рече дека сум бил страшно згоден тип и дека можам да ја имам не само секоја жена туку и секој маж во градов. Јас се изнасмеав а тој мртов озбилен ми вика "ти смеј се мене не ми е смешно". Среќа што брзо дојдоа инаку.....
Кога им раскажав на другариве, ми кажаа што бил филмот уствари ама после кога ме грабнаа да ме заебаваат кога ме турија у бубањ.....и ден денешен тоа трае.
:pos:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Ти си најубава хармонија на памет, убавина и добрина од било кој друг! Мх, мх, мх ... може не е најоргинално, ама ме разнежни:)
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Kompliment......teska rabota.Soznam....ne ni pamtam nekoj da pofali ili istakne nekoja moja dobra osobina.Pravnicite izgleda nemaat takvi.
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
...Ти си најкреативна личност на светот...
Додуша ииич не е креативен комплиментов ама дај шта даш :pos:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Комплимент - џам: Многу си слатка, ама за жал сум дијабетечар. ;-)
 
Член од
18 јули 2006
Мислења
118
Поени од реакции
1
Excalibur напиша:
Мене само мајка ми ми дава комплименти. Дека сум најубав, најпаметен, највреден...
Ама се рачунаат тие или не ?
Ако не те бацува за нова година и за роденден тогаш не се важи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom