Најдобар другар

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.730
Поени од реакции
4.937
Nemam najdobar drugar ili drugarka ..... nemam poverenje za takvo nesto
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
imam samo dve najdobri onaka vistinski drugarki na koi mozam da im kazam ama bas se, i da mi dadat sovet, da mi pomognat koga treba, ednostavno koi sekogas se tuka za mene a i jas za niv... so ednata se druzam uste od koga znam za sebe znam i za nea, a so drugata od sredno ali kako i da e dvete gi smetam za vistinski drugarki bidejki i toa se! a inaku imam mnogu drugarki megjutoa ne sum tolku bliska nego onaka za na kafe, za muabetce ...
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Imam 2 ca naj dobri drugari Martin i Aleksandar gi obozavam i oni bi ubile so se vika za mene a imam i dve naj dibri drugarki Dejana*od forumot* I Sanja
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
имам 4 најдобри другари што секогаш можам да споделам со нив се, и знам дека никогаш нема да ме остават во кал за ништо.
 

kate_baby

Mean Girl
Член од
6 јули 2006
Мислења
43
Поени од реакции
0
sekako deka imam , imam 1 najdobra drugarka i so nea gi spodeluvam tajnite i sme sekade zaedno i sme nerazdvonji :) istotaka i se doveruvam i na bratucetka mi i ja smetam za mnogu bliska isto :)
 

dav

Администратор по заслуга
Член од
24 јуни 2006
Мислења
577
Поени од реакции
1
imam eden i toj site moi tajni gi znae
 

Jovana15

...
Член од
6 јули 2006
Мислења
134
Поени од реакции
0
Epa imam 2-ca drugari ama tie ne mi se nesto posebno(ne im kazuvam se) no zatoa imam 2 taka podobri drugarki sto nikogas ne me izlazale i sekade sme zaedno vo dobro ili vo loso..(imam jas polno drugarki ama 2 najdobri):)
 

IV43

Perfect in all imperfection
Член од
10 јануари 2006
Мислења
1.168
Поени од реакции
3
Имам најдобра другарка, која воедно ми е братучетка и е една година поголема од мене, + само една улица не дели, блиску живееме, секогаш е тука кога ќе ми притреба таа мене, и обратно.

Знам дека таа не е способна да ме изневери за ништо. Општоне им верувам многу на луѓето.

Имам уште 4-5 другарки кои ми се онака само за шетање, обично дружење, ама тие не знаат нмишто за мене во споредба со она што го знае мојата најдобра другарка, затоа што таа ме знае цел живот, и знае дури и како дишам, знае секогаш во која ситуација како ке изреагирам, а и јас за неа.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Имам две најдобри другарки,просто сме неразделни.Мило ми е што ги имам,ми помогнале во многу тешки моменти,и јас сум им помогнала на нив.Знам дека таквото другарство далеку ќе дотурка.
 
Член од
24 мај 2005
Мислења
957
Поени од реакции
16
Иам многу тесен круг на другари на кои им верувам.
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Имам неколку 3-4.........
 

5PY_14

чатал
Член од
22 мај 2006
Мислења
118
Поени од реакции
0
imaV ali sega nemam najdobar drugar poso takvo e vremeto sekoj za sebe
sekako se drzam so niv ali nemam ic doverba poso znam deka se od korist
 
Член од
9 јули 2006
Мислења
7
Поени од реакции
0
Normalno bez drugari ke si sedis i ke se slaes ko mule neli da vi kazam imam mentalni drugari samo se setame po kafici ne se tacni simpanzi kako security mi se
 
Член од
20 мај 2006
Мислења
119
Поени од реакции
0
A ko sto gleam skoro site imaat po dve naj dobri drugarki. A ina4e jas se druzam najmnogu so5mn dobri DIJANA VESNA DES(Wuppy) MACA SNESKA. Ama naj naj dobra druigarka mi e VESNA(P!nk_Girl*) i Dijana
 

Kajgana Shop

На врв Bottom