Најглупите вицови

LadyPatron

Temptation
Член од
23 март 2005
Мислења
268
Поени од реакции
3
Човек го боли окото и оди на очен лекар.
Лекарот:Пиеш ли чај?
Човекот:Да
Лекарот:А ја вадеш ли лажичката дур пиеш?
Хахахаххахахахаххахаха
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
leej nekoj coek ceka u bolnica,zena mu se poragja i proagja nekoja babicka i mu vika ti kje dobies bliznaci i toa edniot sin kje bide roker,a drugiot kje slusa srpsko i coekov ne ja ni registriral babava.Doajga sestrava i mu vika cestito gospodine imate bliznaci i mu teknalo na coekov so rekla babata i si pomislil deka mora da doznae koj e toj so slusa srpsko i da go ubie.I na 3 rodenden rodenden im nosi na decava gitara i harmonika i vika koj kje ja zeme harmonikata go ubivam.I bilo toa sto bilo i sinov drug vezba na gitarata celo vreme,sviri,vezba i po nekoe vreme doagja i vika tato daj da ti pokazam so nauciv i tatkovo vika e aj i maliov pocnuva da pee
-Ubioooo siiii pogresnog covekaaaaaa... :) najglup vic! :)
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
doti4nata напиша:
leej nekoj coek ceka u bolnica,zena mu se poragja i proagja nekoja babicka i mu vika ti kje dobies bliznaci i toa edniot sin kje bide roker,a drugiot kje slusa srpsko i coekov ne ja ni registriral babava.Doajga sestrava i mu vika cestito gospodine imate bliznaci i mu teknalo na coekov so rekla babata i si pomislil deka mora da doznae koj e toj so slusa srpsko i da go ubie.I na 3 rodenden rodenden im nosi na decava gitara i harmonika i vika koj kje ja zeme harmonikata go ubivam.I bilo toa sto bilo i sinov drug vezba na gitarata celo vreme,sviri,vezba i po nekoe vreme doagja i vika tato daj da ti pokazam so nauciv i tatkovo vika e aj i maliov pocnuva da pee
-Ubioooo siiii pogresnog covekaaaaaa... :) najglup vic! :)
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
аааааааааааааааааахахахааххаахахахаха!
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Знаете ли како ги абортирале жените во праисториско време?

Ке земеле протокал и банана и секој ден и ги пикале у пич*ка на трудната,така 3 недели континуирано
После 3 недели иде докторот ,ја раширува пак жената и и пика само банана и чека...по едно време излегува детето од пи*ката и вика
-А протокалче? а докторот ѓуппппппппп со камен у гла на бебето ,аааааааа протокалче мајку ти јебем
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
doti4nata напиша:
leej nekoj coek ceka u bolnica,zena mu se poragja i proagja nekoja babicka i mu vika ti kje dobies bliznaci i toa edniot sin kje bide roker,a drugiot kje slusa srpsko i coekov ne ja ni registriral babava.Doajga sestrava i mu vika cestito gospodine imate bliznaci i mu teknalo na coekov so rekla babata i si pomislil deka mora da doznae koj e toj so slusa srpsko i da go ubie.I na 3 rodenden rodenden im nosi na decava gitara i harmonika i vika koj kje ja zeme harmonikata go ubivam.I bilo toa sto bilo i sinov drug vezba na gitarata celo vreme,sviri,vezba i po nekoe vreme doagja i vika tato daj da ti pokazam so nauciv i tatkovo vika e aj i maliov pocnuva da pee
-Ubioooo siiii pogresnog covekaaaaaa... :) najglup vic! :)
ne za ova treba da imash treba da imash nesho sho e posebno me sfakata za da kazete vakof vic :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
8 јануари 2006
Мислења
2
Поени од реакции
0
dechko i se javil na devojkata i i rekol:aj simni se,ke pominam.I ovaa se simnala a ovoj pominal...
:))))))))))
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
sednale familijata mecki da jadat...
Tatkoto mecok rekol - Leleee nekoj mi go izel jadenjeto!
Sinot mecok rekol - Leleee i mene nekoj mi go izel jadenjeto!
Majkata mecka rekla- Ne serete be,uste ne sum vi sipala !!!
:)
 

LadyPatron

Temptation
Член од
23 март 2005
Мислења
268
Поени од реакции
3
Ова е првиот виц што го слушнав,а тоа беше пред 20години.
Млад Брачен пар немале деца,и отишле на лекар.Лекарот и дал на жената некакви апчиња од кои што имала многу гасови.Вечерта ко си легнале да спијат,жената почнала да прде,а мажот сиот ќефен,викал:Жено нашите деца идат со моторчиња:)
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
doagja debilce kaj tatko my i vika
-tato,tato aj kazi zhaba!
I tatkovo demek e zosto bas zhaba eve kje kazam bara-zhabata zivee vo bari
I detevo pak -tato,tato aj kazi zhaba!
tatkovo demek vika aj krekanje-zhabite krekaat
i taka celo vreme,ali detevo ne se otkazue i vika
-tato be,aj kazi zhaba!
i tatkovo vika dobro be - ZHABA!
i detevo
-Uuuuuuuuu ZHABAAAAaaaa!!!

ne me pcujte ve molam...temata e glupi vicovi :)
 

Samaramon

¤ ξωટ ¤
Член од
17 декември 2005
Мислења
1.081
Поени од реакции
18
vlegol tip kaj psihijatar so cigara vo uvoto. psihijatarot rekol:
-Tebe defenitivno ti treba moja pomos.
Tipot rekol:
- Da, nemam zapalka.


porano koga bev mala mi bese najsmesen vic ever. sea slobodno go stavam vo glupi.
 
Член од
12 јануари 2006
Мислења
313
Поени од реакции
0
Se vozele dvajca policajci na motor.Na edniot go poseralo vrapce.Toj mu pobaral na kolegata maramce.Toj ne mu dal,a imal.Posereniot naluten zosto ne mu davat maramce go prasal zosto ne mu dava,a toj odgovoril kade ke go gonime sega da mu go izbrises gazot!
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
- Баксуз фатил златна рипка и оваа му умрела.

- Мујо фатил исто златна рипка, и рипката му рекла пушти ме ќе ти исполнам 3 желби.
Мујо ја пуштил, и оваа му киднала.
 

.....

Човекот...
Член од
5 јануари 2006
Мислења
684
Поени од реакции
12
Си биле двајца и го забораја третиот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom