Најглупа реклама?

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.033
Поени од реакции
6.055
Најгледаната турска серија што ги освои срцата во целиот регион, наскоро на ТВ ........
Најгледаната Индиска серија, потресна приказна, наскоро на ТВ .........................

Поглупо од овие реклами ниту имало, ниту има, ниту ќе има! :cool:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.424
Поени од реакции
7.878
Најгледаната турска серија што ги освои срцата во целиот регион, наскоро на ТВ ........
Најгледаната Индиска серија, потресна приказна, наскоро на ТВ .........................

Поглупо од овие реклами ниту имало, ниту има, ниту ќе има! :cool:
Toa не се реклами ,туку најави за серии.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.424
Поени од реакции
7.878
Мене оваа Маза од Радово Здравје ми е супер, и песната и се друго . Малку текстот во песната не толку соодветен за производот ама тоа е .
 
Последно уредено:
Член од
11 април 2013
Мислења
355
Поени од реакции
183
Сите реклами се идиотски да не се лажеме, ама добри пари се вртат...
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.320
Поени од реакции
86.387
Нигде ја нема рекламата на Рама Маргарин што одеше на А1 пред десетина години. Поиритирачко нешто од тоа, Амин!!!
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.770
Поени од реакции
9.891

Имало група мажи во градот..:facepalm:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.424
Поени од реакции
7.878
Најглупа реклама ми е онаа за Вендоксин капки, па кога пред камера ги пијат капките, демек ги снимаат без да знаат и идат по скали, вадат цвеќиња во двор па дури и оро имаше еден што играше само да покажат дека им помогнале тие капки :facepalm:

Не можам да ја најдам македонската реклама со тој што играше оро, ама еве српска
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
МАКПЕТРОЛ СО ОВИЕ ШТО СЕ ТРКААТ КОИ ПОБРЗО ЌЕ СТИГНЕ НА ТУРИСТИЧКОТО МЕСТО И БЕНЗИНИТЕ! МОРАМ СО ГОЛЕМИ БУКВИ! МИ СЕ КЕЊА КОГА ЌЕ ЈА СЛУШАМ!:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::tapp::tapp::tapp::tapp:
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.323
Поени од реакции
17.775
Оние што се за Вендоксин капи, Г3 плус натурал, јас пиев Браво премиум...
На Маестро се која од која поглупи.
Макијато или еспресо, цеден сок или кааапучино. Кисела вода или фрапеее, стварно не знам што ви се пие?
И врвот:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom