Накит

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Зелениот прстен тие таман за кошулата ...
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Мене ова уопште не ми вреди али еве една слика за обожавателите::helou:
 

RePrEsEnT

Until The End Of Time
Член од
26 септември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
126
ХИП ХОП накит?

Здраво дечки, барам некаде во Мк дали може да се најде место од каде што можат да се купат некој вакви ствари:






Исто така барам некоја продавница кај што можат да се најдат алишта од овој стил. Доколку некој има некоја информација ке му бидам многу благодарен. Само се надевам дека нема да ми понудите од оние ланци што се продаваа по Охрид за 100 денари.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Вакви ланци нема да најдеш тука. Custom модели се...иначе ако си заинтересиран за „хип хоп„ облека имаш скејтшопови низ скопје, сега и била бонг продавница....ако си за патики има во скопје во гтц продавница во која има ecko utd. патики и zoo york
толку инфо од мене друже, али во скејт шоп 091 има фубу, т.е. споени се скејт шопот и хип хоп шопот на Панчо....пред некое време имаше MASTER M(ustafa) продавница во тц бисер, ама ја затворија:(
најлесен начин ИНТЕРНЕТ види одбери плати добиј по пошта:) друго чаре немит
 

RePrEsEnT

Until The End Of Time
Член од
26 септември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
126
Гледав на ebay.com не се многу скапи. . од 6 до кај 20тина долари . .ама Јебига. . нема никогаш да купам од таму. А по Скопје се спремам да прошетам :) И јас мислам дека во Мк нема да најдам тоа што барам ама сепак сакав да си ја пробам среќата и да прашам.
 
Член од
22 јули 2007
Мислења
23
Поени од реакции
1
Mnogu mnogu sakam obetki sto se dolgi i visat nadolu. Sakam da nosam dolgo lance na rolka mi izgleda epten dobro. Sakam i nakit od mineralni kamenja imam dve od Grcija gi kupiv lancinja od kamen. A onka od doma ne izleguvam bez obetki so niv se custvuvam posebno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom