Навивач на Вардар претепан во Чаир

Статус
Затворена за нови мислења.

/gone/87

+++FOR CLEAN SKOPJE+++
Член од
30 март 2009
Мислења
1.769
Поени од реакции
119
Ех така ве сакам, кога ке признаеш и ке бидеш искрен пред сите!

пс. Немој тогаш да ме прашаш зошто такви или онакви песни се пеале од страна на албанците, пошто немаш право на тоа зошто и ти самиот пееш такви националистички песни.
МОЈА ДРЖАВА,МОЈ НАРОД,МОЈ ПЕСНИ
досега немам слушнато Албанец да пее песни против Македонија и Македонците,а ако мислиш на Албанците во МК и дел од Косоварите тоа е друго
 

hotmail

GiO
Член од
1 февруари 2008
Мислења
1.333
Поени од реакции
426
па искрен сум бе не лажам ко тебе и не пеам само јас и македонците туку и вие пеете.. иди у тема шкендија кога еден балист призна дека идат на утакмици само за да се тепаат али после си едитираше мислење.. ти и другарите пеете против државата у која живееш..и више не ти постирам:helou:
Ке си пораснеш и ти некој ден, немај гајле, пееј колку што можеш, пошто само така можеш да се испразнете.

МОЈА ДРЖАВА,МОЈ НАРОД,МОЈ ПЕСНИ
досега немам слушнато Албанец да пее песни против Македонија и Македонците,а ако мислиш на Албанците во МК и дел од Косоварите тоа е друго
Досега се воздржав да не ве навредам, само не заборавај дека можам да ви испеам и ја нешто за предспиење. И да, можеш да пишуваш со помал фонт затоа што не сме ќорави.

ТВОЈА ДРЖАВА = ТОЛКУ И МОЈА:toe:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Ке си пораснеш и ти некој ден, немај гајле, пееј колку што можеш, пошто само така можеш да се испразнете.



Досега се воздржав да не ве навредам, само не заборавај дека можам да ви испеам и ја нешто за предспиење. И да, можеш да пишуваш со помал фонт затоа што не сме ќорави.

ТВОЈА ДРЖАВА = ТОЛКУ И МОЈА:toe:
Гледам плукаш тука по се живо и диво. Еве едно едноставно прашање.
Зошто не живееш во Албанија?
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Ке си пораснеш и ти некој ден, немај гајле, пееј колку што можеш, пошто само така можеш да се испразнете.



Досега се воздржав да не ве навредам, само не заборавај дека можам да ви испеам и ја нешто за предспиење. И да, можеш да пишуваш со помал фонт затоа што не сме ќорави.

ТВОЈА ДРЖАВА = ТОЛКУ И МОЈА:toe:


како мислиш твоја ? јас како што знам македонија е на македонците ,а како што гледам ти си албанец со лој
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
Ке си пораснеш и ти некој ден, немај гајле, пееј колку што можеш, пошто само така можеш да се испразнете.



Досега се воздржав да не ве навредам, само не заборавај дека можам да ви испеам и ја нешто за предспиење. И да, можеш да пишуваш со помал фонт затоа што не сме ќорави.

ТВОЈА ДРЖАВА = ТОЛКУ И МОЈА:toe:
како можеш да кажеш колку наша толку и твоја???
оди си таму у косово или албанија не ви е местото тука.
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749

па првата и третата многу ми се свиѓаат
а дали тебе ти се познати
тоше е педер
македонија е грчка
македонско девојче курва шарена??
Не е курва пичка е сега нова песна е :smir:
 

The Mad Doc

Алхемичар
Член од
16 март 2009
Мислења
653
Поени од реакции
46
Леле мори мајко.Од внатре се караме а сакаме со грци.Абе грците се 50 пати по јаки од нас ние вака.:kesa:

hotmail сите ве реши,затоа што сте: ууууууууу аааааааааа ќе ве убиеме а он е:па вие не тепате се гледа од пишуваното.

Смирете глави што не се упалевте вака кога требаше.

hotmail нема да има само тепање наскоро кога ќе видат дека нема со тепање ќе се почне и со убиства.Потоа вие заради крвна освета ќе вратите,па пак они ќе дадат македонска заклетва дека ќе ви се одмаздат И како што вика баба ми: за 24 часа exit.:pos2:

Се бара само мир ако дозволите да истепаат едно семејство и не направите ништо одма ќе дојдат пред ваша врата и ќе ве молат за прошка.Македонците се многу милостлив и добар народ ќе им падне жал.Македонците пробаа да не враќаат ама вие не сте милостлив народ вие сте агресивен(без навреда ама цело семејство ќе убиете ако некој кокошка ви убие,а и плус од крвна освета се утепавте).Пробајте и ќе има мир.А кога ќе има мир кај нас во државата.Е тогаш грција ќе не моли за во EU и ние ќе им речеме да се корегираат.:mist::)
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.584
Леле мори мајко.Од внатре се караме а сакаме со грци.Абе грците се 50 пати по јаки од нас ние вака.:kesa:

hotmail сите ве реши,затоа што сте: ууууууууу аааааааааа ќе ве убиеме а он е:па вие не тепате се гледа од пишуваното.

Смирете глави што не се упалевте вака кога требаше.

hotmail нема да има само тепање наскоро кога ќе видат дека нема со тепање ќе се почне и со убиства.Потоа вие заради крвна освета ќе вратите,па пак они ќе дадат македонска заклетва дека ќе ви се одмаздат И како што вика баба ми: за 24 часа exit.:pos2:

Се бара само мир ако дозволите да истепаат едно семејство и не направите ништо одма ќе дојдат пред ваша врата и ќе ве молат за прошка. Македонците се многу милостлив и добар народ ќе им падне жал. Македонците пробаа да не враќаат ама вие не сте милостлив народ вие сте агресивен(без навреда ама цело семејство ќе убиете ако некој кокошка ви убие,а и плус од крвна освета се утепавте). Пробајте и ќе има мир.А кога ќе има мир кај нас во државата.Е тогаш грција ќе не моли за во EU и ние ќе им речеме да се корегираат.:mist::)

Со овој коментар темата е исцрпена и ја заклучувам.


Ве канам на темата “Лицемерието на ЕУ, Струга’’.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom