Навивач на Вардар претепан во Чаир

Статус
Затворена за нови мислења.
D

DartWader

Гостин
Ништо од ова не е ново. Во Куманово секој ден напаѓаат по некое дете или пак се задеваат со постари луѓе. Недај боже да поминеш на плоштад околу 8 часот навечер, посебно женските ги фаќаат за газ , ги плукаат, ги бркаат , пцујат и сл.
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Ништо од ова не е ново. Во Куманово секој ден напаѓаат по некое дете или пак се задеваат со постари луѓе. Недај боже да поминеш на плоштад околу 8 часот навечер, посебно женските ги фаќаат за газ , ги плукаат, ги бркаат , пцујат и сл.
Ма грешка си.Они се цивилизиран народ.Ова нешто да не си ги помешал со комитите?
 
Член од
24 јануари 2009
Мислења
229
Поени од реакции
15
Ништо од ова не е ново. Во Куманово секој ден напаѓаат по некое дете или пак се задеваат со постари луѓе. Недај боже да поминеш на плоштад околу 8 часот навечер, посебно женските ги фаќаат за газ , ги плукаат, ги бркаат , пцујат и сл.
Тие така и во швајцарија прает, зато се така културни и воспитани! рани куче да те лае во нашава држава :tapp:
 
Член од
19 август 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
Ништо од ова не е ново. Во Куманово секој ден напаѓаат по некое дете или пак се задеваат со постари луѓе. Недај боже да поминеш на плоштад околу 8 часот навечер, посебно женските ги фаќаат за газ , ги плукаат, ги бркаат , пцујат и сл.
само заради тебе се регистрирав на форумов...Во куманово се живее нормално ...плоштадот припада на македонската популација...таму ни е и главниот кафиќ за излегување....нема везе тоа после 8 несмееш да излезеш...напротив јас седам до 3 часот на плоштад секоја вечер и ги нема никаде....

не шири дезинформации ...
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Ништо од ова не е ново. Во Куманово секој ден напаѓаат по некое дете или пак се задеваат со постари луѓе. Недај боже да поминеш на плоштад околу 8 часот навечер, посебно женските ги фаќаат за газ , ги плукаат, ги бркаат , пцујат и сл.
Znaci lazes a ! :bravo1:
 
Член од
19 август 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
Znaci lazes a ! :bravo1:
лаже бре...баш убаво си живеемо со вас браќата...башка и ни го разубавувате градот преко лето со сите автомобили од цирих ... бомба автомобили признавам...иако пола се рент а кар ... :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Znaci lazes a ! :bravo1:


Од кај знаеш ти бе дали лаже или не ???

лаже бре...баш убаво си живеемо со вас браќата...башка и ни го разубавувате градот преко лето со сите автомобили од цирих ... бомба автомобили признавам...иако пола се рент а кар ... :)

НЕМОЈ НЕ МЕ РАДУЈ !!!!!
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
лаже бре...баш убаво си живеемо со вас браќата...башка и ни го разубавувате градот преко лето со сите автомобили од цирих ... бомба автомобили признавам...иако пола се рент а кар ... :)
по ова мислење ја дечково на крај памет не го стаам...
 
С

Спенсер

Гостин
Вардаровиот навивач, знаејќи дека ќотекот е неизбежен, им возвратил, што била доволно за четворицата „шверцери“ да му се нафрлат.
ете,се гледа кој е кој..барем возвратил,не бил пи**а..
 

/gone/87

+++FOR CLEAN SKOPJE+++
Член од
30 март 2009
Мислења
1.769
Поени од реакции
119
mnogu dobro e objasneto pogore ke odgovorat pred zakon
и МВР ќе нагласи:.........сторителите на делото многу добро им се познати на полицијата,сега се собираат докази и со текот на времето ќе бидат предложени пред истражен судија............а до тогаш немојте да ги провоцирате,плукате,навредувате,не пејте патриотски песни и не се шетајте низ Македонија,се додека они го прават истото,вие не смеете да им возвраќате...зашто секоја наредна провакација кон нив може да биде казнива т.е. одредување мерка притвор од 30 ден..........Гоца Бркоска:pusk:мин.за дудлање на Ал.
 

sveto4aki2

РОДИТЕЛ
Член од
17 јануари 2009
Мислења
268
Поени од реакции
37
Имаше еден филм на Стивен СТИЛБЕРГ .Се живееше во едно место многу убаво се додека не дојдоа РЕПТИЛИ.
 

Attachments

D

DartWader

Гостин
само заради тебе се регистрирав на форумов...Во куманово се живее нормално ...плоштадот припада на македонската популација...таму ни е и главниот кафиќ за излегување....нема везе тоа после 8 несмееш да излезеш...напротив јас седам до 3 часот на плоштад секоја вечер и ги нема никаде....

не шири дезинформации ...

Како прво брат ти не живиш у Диво Населје :) А за плоштад искочи да видимо од 7 до 9. После они не искачав :smir: И можу да најду колко сакаш људи да потврдив.
 

ACHQ

hawk
Член од
18 јули 2009
Мислења
702
Поени од реакции
73
само заради тебе се регистрирав на форумов...Во куманово се живее нормално ...плоштадот припада на македонската популација...таму ни е и главниот кафиќ за излегување....нема везе тоа после 8 несмееш да излезеш...напротив јас седам до 3 часот на плоштад секоја вечер и ги нема никаде....

не шири дезинформации ...
Па ке седиш кога Албанците излегуваат до 9 најкасно 10. Јас лично сум сведок како на дарт му ставиа нож на шија и му го украдоа мобилниот,еден друг другар со пиштол му расцепиа глава некои косовари кои со трактор поминуваа а кој бил на
фестивалот "for a beter city" знае како еден куп Албанци тепаа дечко кој ја бранел сестраму.Кумановац незнам како ти е мерак да се дружиш со тие планинци.


КОМИТИ да го видиме вашиот потег!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom