Навивач на Вардар претепан во Чаир

Статус
Затворена за нови мислења.

hotmail

GiO
Член од
1 февруари 2008
Мислења
1.333
Поени од реакции
426
Тие така и во швајцарија прает, зато се така културни и воспитани! рани куче да те лае во нашава држава :tapp:
Мало морген твоја држава! .!. .!.

ете,се гледа кој е кој..барем возвратил,не бил пи**а..
Да бе и јас тоа викаам не бил п**чка затоа поминал многу полесно.


Па ке седиш кога Албанците излегуваат до 9 најкасно 10. Јас лично сум сведок како на дарт му ставиа нож на шија и му го украдоа мобилниот,еден друг другар со пиштол му расцепиа глава некои косовари кои со трактор поминуваа а кој бил на
фестивалот "for a beter city" знае како еден куп Албанци тепаа дечко кој ја бранел сестраму.Кумановац незнам како ти е мерак да се дружиш со тие планинци.


КОМИТИ да го видиме вашиот потег!!!
Е затоа подалеку од нив да не го јадеш странично и ти.:drk:

Ајде да ве видам сега како плукате по албанците, пошто не оставивте ништо живо а да не плукате, за тоа ве бива искрено.

пс. Мое мислење за оваа тема, е дека некој кој што го јадел стапот, сега се обидуваа вината да ја префрли на друг. Не бидете п*** да тепате жени и деца а притоа да бегате ко мали глувци кога ке налетате на тврдо, оваа важи и за комитите.
 
Член од
24 јануари 2009
Мислења
229
Поени од реакции
15
Мало морген твоја држава! .!. .!.



Да бе и јас тоа викаам не бил п**чка затоа поминал многу полесно.




Е затоа подалеку од нив да не го јадеш странично и ти.:drk:

Ајде да ве видам сега како плукате по албанците, пошто не оставивте ништо живо а да не плукате, за тоа ве бива искрено.

пс. Мое мислење за оваа тема, е дека некој кој што го јадел стапот, сега се обидуваа вината да ја префрли на друг. Не бидете п*** да тепате жени и деца а притоа да бегате ко мали глувци кога ке налетате на тврдо.
Абе многу лаеш иначе! Да не копате ровој сега па пак да бегате по планини а и да го јадете странично.Ај не туку скокај многу ко петел некој,имаа среќа што беа 4 па го истепаа сам,ко некој кучиња сте,ко ке сте сами бегате а ко ке сте многу најголеми мангупи изигравате.Ако џупциве сами да не се,имате големи сличности со нив!
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
од кај знаеш ти дека тепале жени и деца бе само на тоа се вадите...
 

ACHQ

hawk
Член од
18 јули 2009
Мислења
702
Поени од реакции
73
Хотмаил болницата е полна со истепани Албанци а не со македонци и продолжите вака и ке се молите во запалени џамии како во 2001 да не ве истребат и ке го викате чичо американец пак.

еве ти еден цитат:

Пала је Атина пала је византија пашче и тиранија која се зове јебена албанија.

за Албанци само ова!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
hotmail доста се вадиш и ти и сите твои топли брака на таа карта,тепале жени и деца !!!
-Изјавија Комитите јавно и пред камера дека не влагаа по дворови и куки да тепаат жени и деца,ама вас толку ви влага во глава,сте влегле во некој ваш филм,НАЈГОЛЕМИ ЖРТВИ НА ЧОВЕШТВОТО СТЕ ВИЕ !!!

А сега ние ако истепаме некој албанец...ние да бидеме 4 тој сам,ке се крене прашина,ке не има на вести сите,ке фрчат кривични,ке глумите жртви како секогаш !!!

-Седи мирен,живеете под кирија во оваа држава,имате дури и преголеми права одошто треба.
 

/gone/87

+++FOR CLEAN SKOPJE+++
Член од
30 март 2009
Мислења
1.769
Поени од реакции
119
Мало морген твоја држава! .!. .!.



Да бе и јас тоа викаам не бил п**чка затоа поминал многу полесно.




Е затоа подалеку од нив да не го јадеш странично и ти.:drk:

Ајде да ве видам сега како плукате по албанците, пошто не оставивте ништо живо а да не плукате, за тоа ве бива искрено.

пс. Мое мислење за оваа тема, е дека некој кој што го јадел стапот, сега се обидуваа вината да ја префрли на друг. Не бидете п*** да тепате жени и деца а притоа да бегате ко мали глувци кога ке налетате на тврдо, оваа важи и за комитите.
United Shit of ALLshit,
најаки сте :baeh: +полиција,+Еу,+ОБСЕ, итн
извини што ќе те разочарам ама НИЕ НЕ ПЛУКАМЕ по Албанците,туку по вас Албанците кои живеете тука,
да де па и тиа беа само жители од Нерези кои дојдоа муабет да прават и тоа во Карпош 4......................со помош на вашите партии и полицијата албанска :kesa:
ќе има по се изгледа наредниве години МАКЕДОНСКИ АУШВИЦ и СРЕБРЕНИЦА:helou:
 

hotmail

GiO
Член од
1 февруари 2008
Мислења
1.333
Поени од реакции
426
Абе многу лаеш иначе! Да не копате ровој сега па пак да бегате по планини а и да го јадете странично.Ај не туку скокај многу ко петел некој,имаа среќа што беа 4 па го истепаа сам,ко некој кучиња сте,ко ке сте сами бегате а ко ке сте многу најголеми мангупи изигравате.Ако џупциве сами да не се,имате големи сличности со нив!
Море ти мислиш ме боли к**** дали некого претепале, биле четворица или петорица ич к... не ме боли.
Кој тоа ние, мислиш сите албанци хехе? Ако сакаш можеме јас и ти да се испробаме на улица:baeh: 1 вс 1, па да видиме потоа кој изиграва мангуп.

од кај знаеш ти дека тепале жени и деца бе само на тоа се вадите...
Од каде знам хммм, колку што можев да приметаам низ ТВ, тие што биле способни да се тепаат биле надвор и ги чекале да се пресметаат:toe:.:drk:
 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Жени и деца овде,жени и деца горе,жени и деца понатаму,каде има рчка жени и деца од ваша страна.Јебо вас бог зар сите сте жени и деца? :tv:
 

hotmail

GiO
Член од
1 февруари 2008
Мислења
1.333
Поени од реакции
426
United Shit of ALLshit,
најаки сте :baeh: +полиција,+Еу,+ОБСЕ, итн
извини што ќе те разочарам ама НИЕ НЕ ПЛУКАМЕ по Албанците,туку по вас Албанците кои живеете тука,
да де па и тиа беа само жители од Нерези кои дојдоа муабет да прават и тоа во Карпош 4......................со помош на вашите партии и полицијата албанска :kesa:
ќе има по се изгледа наредниве години МАКЕДОНСКИ АУШВИЦ и СРЕБРЕНИЦА:helou:
Море гледај дај свој придонес да не ве избришаат од земјината карта, дај придонес да се викате македонија, дај придонес да си останеш така како што сакаш да се изјаснуваш, пошто тогаш ние Албанците ке немаме со која нација да се расправаме.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Море ти мислиш ме боли к**** дали некого претепале, биле четворица или петорица ич к... не ме боли.
Кој тоа ние, мислиш сите албанци хехе? Ако сакаш можеме јас и ти да се испробаме на улица:baeh: 1 вс 1, па да видиме потоа кој изиграва мангуп.



Од каде знам хммм, колку што можев да приметаам низ ТВ, тие што биле способни да се тепаат биле надвор и ги чекале да се пресметаат:toe:.:drk:
Тоа е твојата култура за тоа како треба да се решаваат проблемите.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Море гледај дај свој придонес да не ве избришаат од земјината карта, дај придонес да се викате македонија, дај придонес да си останеш така како што сакаш да се изјаснуваш, пошто тогаш ние Албанците ке немаме со која нација да се расправаме.
Епа затоа смрдени марш на Дрину сите и давете се таму !!!!

Нели Косово ке ве прими сите,кај ви е сега тоа мочано Косово,заборавено од Господ да те прашам !!
Ако не ви е арно тука,ајт збирај парталите и марш у Косово...
 
F

FilipMacedon

Гостин
лаже бре...баш убаво си живеемо со вас браќата...башка и ни го разубавувате градот преко лето со сите автомобили од цирих ... бомба автомобили признавам...иако пола се рент а кар ... :)
А да га извадиш език од гз:)
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
Ќе ви се врати ова шо сте го тепале,сите ке бидете вакви!
 
F

FilipMacedon

Гостин
Па ке седиш кога Албанците излегуваат до 9 најкасно 10. Јас лично сум сведок како на дарт му ставиа нож на шија и му го украдоа мобилниот,еден друг другар со пиштол му расцепиа глава некои косовари кои со трактор поминуваа а кој бил на
фестивалот "for a beter city" знае како еден куп Албанци тепаа дечко кој ја бранел сестраму.Кумановац незнам како ти е мерак да се дружиш со тие планинци.


КОМИТИ да го видиме вашиот потег!!!
Нема везе,правите филмови и митови,Албанците нападав само кд су повише и ако ги покажеш муда,ке бегав и ке те почитуев.
 

ACHQ

hawk
Член од
18 јули 2009
Мислења
702
Поени од реакции
73
Нема везе,правите филмови и митови,Албанците нападав само кд су повише и ако ги покажеш муда,ке бегав и ке те почитуев.
па увек кога се повеќе на плоштад малку ли ги има?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom