Навивачки групи на подрачјето на бивша СФРЈ

Член од
30 декември 2021
Мислења
147
Поени од реакции
192
Си излапавел незнаеш што пишуваш нема потреба повеќе да ти одговарам не си компетентен ја кажав све што е и како е а ти измислуваш бајки и цртани филмови за деца, али тоа е затоа што не си активен навивач којзнае колку време. Ние имаме свој пат а кој е бољи пат се покажува на дело затоа го држиме градот 15години, а вие уште се обидувате да направите група по којзнае кој пат почнувате од почеток. Ајд поздрав и на тебе
pak belgradski plagijat, drzime grad, nas kraj nasa pravila, sto vika eden postar, vistina i ciganska vistina,koj sakase da procita jasno mu e i megju redovi uste pojasno mu e, nisto ne se pravi od pocetok, plusevi minusi koga davate izvestaj vo Revija, realnost sosema druga, ti nosam giro od Solun, ovaa nedela povtorno derbi.
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
27
Поени од реакции
25
Сите прочитаа како друкате и бегате на секој ќош во минатото ние застанавме секогаш на црта и на секој небитно кој е. Ти не ја прифаќаш вистината и ствараш овдека илузија и за твојата "група" и за север со некои смешни прикаски што се рекла казала. Работете пак да направите навивачка група не гиро туризам.
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
27
Поени од реакции
25
Изабрали сте погрешно друштво наставак. Гате 13 нападнати во хотелот каде биле сместени и кога се враќале од центарот на градот на железничка станица во Берлин.

 

Attachments

Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom