Навивачки групи во Македонија

Член од
16 декември 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
Не е твој проблем, туку е мој проблем, наш проблем. Ќе правиш коалиција и ке се доворуваш пред сите на центарско педерче со наставка ФА??? Кој кур си па ти во ФА? Тргни го тоа ФА од јузернејмот и додворувај му се после. 2 години немате стаж во навиачката група па зборувате во име на ФА и ПРАВИТЕ КОАЛИЦИЈА!!! Мочковци
Sto e tvoj problem mojot privaten zivot be. Koj faktor si ti u mojot zivot.. ednostavno 0. Ko prvo ne se dodvoruvam, od kaj znaes ti sto mi e on na mene, moze mi e brat, ti nemozes da mi kazes sto ke praam ja. Drugo mojot e user si e moj ne e tvoj nemoze nikoj da mi go smeni. A koj kur si ti be? Ja ne sum nikakov faktorm posto i onaka ne ziveam u skopje pa taka da ne me zanima. Treto toj sto go branis si go :pusk::pusk::pusk::pusk::pusk: so Karakolev i go :drk::drk::drk: Grne. I cetvrto ne sum prijaven u fondot na FA i ne mi tece staz. :pos2::pos2::pos2:Ako si tolku fraer da mi se kurcis mene togas imaj muda i bidi mangup pa kazi im na postarite od tvoe maalo da ne se druzat so Koki. A ne tuka da se prais cyber hooligan. I za kraj vnimavaj na koj mu vikas mocko:salut:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Sto e tvoj problem mojot privaten zivot be. Koj faktor si ti u mojot zivot.. ednostavno 0. Ko prvo ne se dodvoruvam, od kaj znaes ti sto mi e on na mene, moze mi e brat, ti nemozes da mi kazes sto ke praam ja. Drugo mojot e user si e moj ne e tvoj nemoze nikoj da mi go smeni. A koj kur si ti be? Ja ne sum nikakov faktorm posto i onaka ne ziveam u skopje pa taka da ne me zanima. Treto toj sto go branis si go :pusk::pusk::pusk::pusk::pusk: so Karakolev i go :drk::drk::drk: Grne. I cetvrto ne sum prijaven u fondot na FA i ne mi tece staz. :pos2::pos2::pos2:Ako si tolku fraer da mi se kurcis mene togas imaj muda i bidi mangup pa kazi im na postarite od tvoe maalo da ne se druzat so Koki. A ne tuka da se prais cyber hooligan. I za kraj vnimavaj na koj mu vikas mocko:salut:
Добро Иле...Сеа да разјасниме тука некои ствари...Поштуем што си ти другар со дечкото и дека се дружите кога си тука и све тоа разбирам ....Али... Истиот тој твој другар тука на форумов, не толку многу време пред ти да се зачлениш , јадеше бурек на голема врата...Плукаше по све аеродромско,по ФА, по МЗТ .. Кога крадеа знамиња у 4 сабајле он беше меѓу првите тука да се истакне дека нас не не бивало или нешо.....Таков на нас не може да ни биде другар, може со тебе е ОК ама овде на форумов делуваме како група...Јас сум година дена на форумов и дури сеа се деси измеѓу себе да се испокараме ...И зашто ??? Заради глупост...Муабетот ми е, имај ти све што сакаш со дечкото од ЦПБ али дај да не се караме измеѓу себе пошо ќе не ругаат другите...Исто и на Зоки му се нафативте пред некој ден...Пишете си ПП или па на мсн...Да му ебам мајката, од исто маало сте а се пцуете на форум поради некои недоразбирања....Ај, памет у глава...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Sto e tvoj problem mojot privaten zivot be. Koj faktor si ti u mojot zivot.. ednostavno 0. Ko prvo ne se dodvoruvam, od kaj znaes ti sto mi e on na mene, moze mi e brat, ti nemozes da mi kazes sto ke praam ja. Drugo mojot e user si e moj ne e tvoj nemoze nikoj da mi go smeni. A koj kur si ti be? Ja ne sum nikakov faktorm posto i onaka ne ziveam u skopje pa taka da ne me zanima. Treto toj sto go branis si go :pusk::pusk::pusk::pusk::pusk: so Karakolev i go :drk::drk::drk: Grne. I cetvrto ne sum prijaven u fondot na FA i ne mi tece staz. :pos2::pos2::pos2:Ako si tolku fraer da mi se kurcis mene togas imaj muda i bidi mangup pa kazi im na postarite od tvoe maalo da ne se druzat so Koki. A ne tuka da se prais cyber hooligan. I za kraj vnimavaj na koj mu vikas mocko:salut:

да точно се дружам со караколев, ама јас сум прв што нејкам тој да дојде во МЗТ и на ниеден форум не го подржувам, туку го ругам !!! а грне не го знам лично, така да се ова ти паѓа во вода... друго тебе ни еден не ти пиша да не се дружиш со него !!! извади еден таков пост каде што некој ти вика да не се дружиш со него..
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
да точно се дружам со караколев, ама јас сум прв што нејкам тој да дојде во МЗТ и на ниеден форум не го подржувам, туку го ругам !!! а грне не го знам лично, така да се ова ти паѓа во вода... друго тебе ни еден не ти пиша да не се дружиш со него !!! извади еден таков пост каде што некој ти вика да не се дружиш со него..
Значи тука се гледе каков лицемер си , ка си со караколев му го лижаш газо а на форумо го ругаш јадаш гомна за него од такви пропаге македонија .
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
Значи тука се гледе каков лицемер си , ка си со караколев му го лижаш газо а на форумо го ругаш јадаш гомна за него од такви пропаге македонија .
читај зоки за тебе е постов да не се мачам ја!!!!!!!!!!!!!!1
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
Значи тука се гледе каков лицемер си , ка си со караколев му го лижаш газо а на форумо го ругаш јадаш гомна за него од такви пропаге македонија .
иди во твојот фан клуб:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Значи тука се гледе каков лицемер си , ка си со караколев му го лижаш газо а на форумо го ругаш јадаш гомна за него од такви пропаге македонија .

со има врска приватен живот со професионален ??? може како личност да си добар ама ако не те бива во работата џабе си добар... кој му лиже гзот бе... јас колку го дупам ти толку години немаш

читај зоки за тебе е постов да не се мачам ја!!!!!!!!!!!!!!1

незнаеш како е работата а збориш.. прашај го Љубо ке ти каже !!!
 
Член од
16 декември 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
да точно се дружам со караколев, ама јас сум прв што нејкам тој да дојде во МЗТ и на ниеден форум не го подржувам, туку го ругам !!! а грне не го знам лично, така да се ова ти паѓа во вода... друго тебе ни еден не ти пиша да не се дружиш со него !!! извади еден таков пост каде што некој ти вика да не се дружиш со него..
nema sto da baram da ti dokazuvam kaj mi vikas dali da se druzam ili ne. Ja od kako sum regnat na forumov deckoto bil korekten a i ja imam dovolno vospiitanje pa nema zosto da go pcujam i rugam. Ti toa sto si go imas so karakolev si go znaete vie dvajca megu vas si e. I uste ednas ke ti kazam ako sakas da ne ni paga reputacija dojdi slobodno ke go resime problemov ne e problem nema zosto po forumi da pisuvam sto i kako e za edna ista rabota!!!!!
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
nema sto da baram da ti dokazuvam kaj mi vikas dali da se druzam ili ne. Ja od kako sum regnat na forumov deckoto bil korekten a i ja imam dovolno vospiitanje pa nema zosto da go pcujam i rugam. Ti toa sto si go imas so karakolev si go znaete vie dvajca megu vas si e. I uste ednas ke ti kazam ako sakas da ne ni paga reputacija dojdi slobodno ke go resime problemov ne e problem nema zosto po forumi da pisuvam sto i kako e za edna ista rabota!!!!!
i da baras nema da najdes takov post, zatoa sto nema.. tocno toa sto go imam so karakolev jas licno si go znam. da ne se brukame ako sakas utre ke se vidime ke pravime muabet.:salut:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
па што има врска ако се дружат бе тоа на трибина што е тоа е а надвор од неа зошто да не бидиш пријател
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
иди во твојот фан клуб:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
Ајдеее нема што да кажаш и иди во твојот фан клуб .
Како 1 темата е навивачки групи во македонија тука нема веза фан клуб така да не ти држи вода муабетот.
Како 2оро ако се распадна струмица не значи дека не смеем да пишувам на форумот и треба да престанам да следам кошарка
И како за крај не ни заслужуваш да ти реплицрам ама нели не си ти крив не може сите да имаат исто ниво да интелегенција.Така да следен пост за тебе нема да има.

А за другар ти зоки нек прочите сам шо напиша посто со караколев и после нек говоре за професионализам и другите поиме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom