Навивачки групи во Македонија

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.706
Поени од реакции
8.181
Pa mn normalno site ja znaat situacijata so cpG postojat za nas da ne sme nie nema da bidat i oni ama nie sme postojani i redovni sekade a oni samo koa igraat so nas....tapa se ic ne mi e ubavo koa gi spominjam isto ko da go spominjam tito.....pominalo ne se vraka
Леле Шиљо бриши го постов веднаш пошто постов е брука за Фемили аеродром , па добро како може да напишеш ко да го спомињам Тито .Јас не сум за Тито али ај само кажи ми што значи МЗТ? Металски Завод Т...:tapp::nenene:
Од сеа коа ќе навиваш за МЗТ викај само МЗ. цц ц ц ц
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
па нормално пирати ....кога аеродромските пичкици бегаат мора пирати да помогнат...секоја чест за пирати...имам многу другари од таму и не само за тоа зошто знам каква навивачка група се...многу сте се заебале со фемили ке сватите некад али касно ке биде...не викам не идете вие не сакам да испадне дека ние ве викаме...ние не сакаме никој...после фемили ке ми кажат ѓорче ова она...шшшшшш тишина!!!

За бегањето нема збор..Најдобри сте..А ние со Пирати се поштуваме и твојов пост нема да смени ништо! А тоа дали сакате некој или не покажуваат екипите на кои сте им го попу*иле за да дојдат со вас..Не ми кажувај дека не е така..Бутел,Чаир,Ѓорче,К.Вода...И едвај 20 души од центар..ВИЕ ПОСТОИТЕ ЗАРАДИ НАС!

малку сте малку сте пи*кици
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
НаJТрагично е на ден коа играат со мзт путкопувникот части ручеци:toe:
Сите знаеме дека е така и мн е жално!!!
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
НаJТрагично е на ден коа играат со мзт путкопувникот части ручеци:toe:
Сите знаеме дека е така и мн е жално!!!
Дали само ручеци?! Може и ги почастува со некоја феноменална паритија секс :uvo: ах тие комлекси
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Pozdrav do neznite momci im stegnale 18 krivicni... inace city park boy ti si si nasol da zboris, vo tepactkata vo Aerodrom vie izzbegavte Albancite od cair ostanle i decki od gorce... so Albanci praite koalicija SRAMOTA!!!!
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Дали само ручеци?! Може и ги почастува со некоја феноменална паритија секс :uvo: ах тие комлекси
Може може ги трти путкопувникот...али ова со шиптариве во коалиција срамота ама ок си е и онака во центар си шумат џамии
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
Леле Шиљо бриши го постов веднаш пошто постов е брука за Фемили аеродром , па добро како може да напишеш ко да го спомињам Тито .Јас не сум за Тито али ај само кажи ми што значи МЗТ? Металски Завод Т...:tapp::nenene:
Од сеа коа ќе навиваш за МЗТ викај само МЗ. цц ц ц ц

Abe botonjo svati mi go muabetot pa posle repliciraj....ako ti e tesko kazi ke ti pomognam:tapp:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Тогаш ни вие немате врска со навивачките правила.
Најголемн еприајтел на навивачите секогаш била полицијата.:kesa:
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
hahahahaha a vie imate!? nas koa ne tepase policija kaj vas se palevte ko starci na penzija i zatoa ne mrci mn sea za toa
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Тогаш ни вие немате врска со навивачките правила.
Најголемн еприајтел на навивачите секогаш била полицијата.:kesa:
Доста бе романтичен вие да не не се палевте нас коа не маваа ќути таму
 

Kajgana Shop

На врв Bottom