Навивачки групи во Македонија

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Да да, овој е оној младиот од МТВ, Бранко Чупевски мислам дека се вика и стварно не фалеше иако според мене денес беше лошо навивањето... Трета четвртина и на почеток на четврта беше супер а другото не беше ништо посебно...
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Ако може некој од момците од Аеродром да пише за играта на двата клуба нешто повеќе.
Поздрав.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Lele kolku ste bedni. ajduci ejjjj
selska druzina
Погледи ја од горе на долу,втората слика па ќе видиш дали се бедни...А како може на форумот да доаѓаат такви провокатори како тебе,НЕ МИ Е ЈАСНО !
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
овој коментаторов 2 пати каза Фемили инспирирани од Гробарите,навивачите на Белградски Партизан зашто не слушнав убаво која нивна песна ја пеевте,а имаше една тема слики кај што стававме и имаше од гробари,викавте абе седи да не се јаки сеа копирате!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
овој коментаторов 2 пати каза Фемили инспирирани од Гробарите,навивачите на Белградски Партизан зашто не слушнав убаво која нивна песна ја пеевте,а имаше една тема слики кај што стававме и имаше од гробари,викавте абе седи да не се јаки сеа копирате!
Де ако си ја гледал утакмицата,кажи ми како изигра Мачка !
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
гледав второ полувреме не влезе,абе он сеа акциите ги везбасе и сигурно му се испревртени зашто ги има многу,идната ќе почне да игра:smir:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Значи играта на МЗТ ќе ја објаснам вака:

Радуле инавалиду еден, Пејановиќ - хендикеп, другите нема да ги кометирам исти се како овие.

За прв пат во мојот живот ќе кажам Мики дека изигра добро. Работнички не знам не ме интересираат
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Значи играта на МЗТ ќе ја објаснам вака:

Радуле инавалиду еден, Пејановиќ - хендикеп, другите нема да ги кометирам исти се како овие.

За прв пат во мојот живот ќе кажам Мики дека изигра добро. Работнички не знам не ме интересираат
Тотален промашај ви се засилувањата.Него Перо играше?
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
Aleksic,bravo za slikite,prekrasni spomeni,da se nadevame deka naskoro KK Strumica pak ke se aktivira.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom