Навивачки групи во Македонија

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.497
Поени од реакции
47.602
А1 ТЕАМ толку те заболе виситината бе драгарче...Стварно сте смешни,аматери,опиноци овие зборови би требало да ја опишат твојата група што личи на штрајкувачки одбор:bilokojzbor:
Ти прави се манга на форумов гарантирам дека не си бил на ниедна утакмица во Скопје...ако си бил ке знаеш дека едно знаме уште ви е кај нас му го земаа на едниот од двајцата цигани(Роми во случај едниот да си ти) што ги имате во групата..еве ја сезоната иде уште али оваа година верувај дека ке видиме бе селски!!!
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
А1 ТЕАМ толку те заболе виситината бе драгарче...Стварно сте смешни,аматери,опиноци овие зборови би требало да ја опишат твојата група што личи на штрајкувачки одбор:bilokojzbor:
Ти прави се манга на форумов гарантирам дека не си бил на ниедна утакмица во Скопје...ако си бил ке знаеш дека едно знаме уште ви е кај нас му го земаа на едниот од двајцата цигани(Роми во случај едниот да си ти) што ги имате во групата..еве ја сезоната иде уште али оваа година верувај дека ке видиме бе селски!!!
ali ovaa god site ke go jadat bostanot od rabotnicki:baeh:

:back:
i ja mislam deka ke im ja ostvarime zelbata
А1 ТЕАМ толку те заболе виситината бе драгарче...Стварно сте смешни,аматери,опиноци овие зборови би требало да ја опишат твојата група што личи на штрајкувачки одбор:bilokojzbor:
Ти прави се манга на форумов гарантирам дека не си бил на ниедна утакмица во Скопје...ако си бил ке знаеш дека едно знаме уште ви е кај нас му го земаа на едниот од двајцата цигани(Роми во случај едниот да си ти) што ги имате во групата..еве ја сезоната иде уште али оваа година верувај дека ке видиме бе селски!!!
slusaj ne mi e do karanje rabotava tuku sakam da ti kazam deka poslednive 8 sezoni nemam propusteno utakmica pa makar i bez cpb i nemoze mene nekoj so bil na 5 utakmici da mi kaze
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
:baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: se gledame za 20 dena
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.497
Поени од реакции
47.602
city park boy напиша:
slusaj ne mi e do karanje rabotava tuku sakam da ti kazam deka poslednive 8 sezoni nemam propusteno utakmica pa makar i bez cpb i nemoze mene nekoj so bil na 5 utakmici da mi kaze
Абе и мене не ми е до карање ама не ми е па јасно шо ме цитираш мене кога те немам спомнато:bilokojzbor::bilokojzbor:sd а за тие 20 дена не се секирај ние сме таму кај што сме биле стално бујрум!!!
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
city park boy напиша:
slusaj ne mi e do karanje rabotava tuku sakam da ti kazam deka poslednive 8 sezoni nemam propusteno utakmica pa makar i bez cpb i nemoze mene nekoj so bil na 5 utakmici da mi kaze
toj post sto e napisan ne e za tebe tuku za eden tip od strumica taka da ne se pali ko mlad majmun
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.497
Поени од реакции
47.602
Ama si naporen hehehehe
АУУУУУУУУУУУУУУУ овој има некоја блага ретардираност мислев дека нема шанси вков човек да постои ама еве, ова е резултат од дружењето со Винце и ваљда бил педофилно злоставуван од Гого како мал:bilokojzbor::bilokojzbor:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
АУУУУУУУУУУУУУУУ овој има некоја блага ретардираност мислев дека нема шанси вков човек да постои ама еве, ова е резултат од дружењето со Винце и ваљда бил педофилно злоставуван од Гого како мал:bilokojzbor::bilokojzbor:
ne zaebavaj sega i ti a nesho , a milosh, a KOMANDAT-FOLIRANT KOKI ne go zaboravaj :drk:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
АУУУУУУУУУУУУУУУ овој има некоја блага ретардираност мислев дека нема шанси вков човек да постои ама еве, ова е резултат од дружењето со Винце и ваљда бил педофилно злоставуван од Гого како мал:bilokojzbor::bilokojzbor:
abe vas ve teraat da gi zadovoluvate be ne nas
 

Kajgana Shop

На врв Bottom