Навивачки групи во Македонија

Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
Признајте сте бегале и плачеле како мали деца
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
Бегате од вистината тоа е добро тоа докажува се!:pos2::tapp:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
бегале педерчињата, бегалее
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
da da priznavam me tepavte.... so da praam mora da lazam... imav teski povredi, puknat nos, skrsena raka... i den deness imam traumi....:vozbud:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ajde vreme e... zamite se kopacite na rami i na niva... se citame ne rucek
ooooj sto kaza pa ti stvarno sam sebesi se vregjas be more idi tamu zimaj kopacot jas imam slika kako dokaz kako kopate niva be tipot nosi Mzt Skopje Maicka i Slikan e so lopata jas na taa slika stvarno nemam odgovor sto i da kazam ke bide dzabe ako sami ne ja vidite
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
Прати ја ЦПБ да ја видеме да ги видеме копачите во право светло :pos2::pos2: Ако ја имаш у пц:vozbud::vozbud:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ooooj sto kaza pa ti stvarno sam sebesi se vregjas be more idi tamu zimaj kopacot jas imam slika kako dokaz kako kopate niva be tipot nosi Mzt Skopje Maicka i Slikan e so lopata jas na taa slika stvarno nemam odgovor sto i da kazam ke bide dzabe ako sami ne ja vidite
a ciganot so CBP dukser vas e???? aj pod raka so drugarcinjata i vo gamija... vi go zemaa i plostadot... gotovo...
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
ooooj sto kaza pa ti stvarno sam sebesi se vregjas be more idi tamu zimaj kopacot jas imam slika kako dokaz kako kopate niva be tipot nosi Mzt Skopje Maicka i Slikan e so lopata jas na taa slika stvarno nemam odgovor sto i da kazam ke bide dzabe ako sami ne ja vidite
a ti be, koj nezen momak te nacuka? koki da ne bese? ti go dade ednas? da ne ti peese na uvce??? :pos2::pos2::pos2: (ke te masakriram jaaa :pos2::pos2::pos2::pos2: )
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ma momentalno so sekakva bi bil nekako razocaran sum sinokja pocina moj drugar u soobrakjajka i sea se mi e onaka grdo cel den deneska na pogreb bev i tinja mi e....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom