Навивачки групи во Македонија

Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: хахахха Радикал мн ти е добар блогот дај кажи ми како го направи да си направам и јас :pos2::pos2: Твојот блог спрема мојот е нула чиста како и блогот така и навивачите хахахаха и после јас сум го копирал него хахахаха :pos2::pos2::drk::drk::tapp: Да конкурираш негде за web site дизајнер ке земеш убедливо "прво место" знаеш хахахаха
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: хахахха Радикал мн ти е добар блогот дај кажи ми како го направи да си направам и јас :pos2::pos2: Твојот блог спрема мојот е нула чиста како и блогот така и навивачите хахахаха и после јас сум го копирал него хахахаха :pos2::pos2::drk::drk::tapp: Да конкурираш негде за web site дизајнер ке земеш убедливо "прво место" знаеш хахахаха
:pop::pop::pop:

А ти да конкурираш за текстови пишување во Развигор, со трето одделенци, нема да влезеш ни во потесен круг, освен ако не препишеш од некој, нели, дизајнеру мој кавадаречки

Како сликовито Фриенд и неговиот брат прават кога го читаат Радикаловиот блог :drk::drk::helou:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
:pos2::pos2::pos2::pos2: таков блог ке направи братучед ми од 6 годинки уствари ти и за толку мислиш колку за дете од 6 год повеќе не хаххахаха :tv:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Dobro Radical nemora da znaci deka ako si napravil ti blog posle tebe ne smee nikoj da prave.Toa ne e nisto posebno a ti se pravis deka si otkril topla voda.A za posetenosta mislam deka e seuste rano na FRIEND blogot postoe samo mesec dena...Jas go neam videno tvojot blok i so samoto toa ne gi znam razlikite i slicnostite.Pa eve ti ako tolku znajs kazi gi javno pa site da ocenime dali ima plagijat ili se e prazen muabet
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
Dobro Radical nemora da znaci deka ako si napravil ti blog posle tebe ne smee nikoj da prave.Toa ne e nisto posebno a ti se pravis deka si otkril topla voda.A za posetenosta mislam deka e seuste rano na FRIEND blogot postoe samo mesec dena...Jas go neam videno tvojot blok i so samoto toa ne gi znam razlikite i slicnostite.Pa eve ti ako tolku znajs kazi gi javno pa site da ocenime dali ima plagijat ili se e prazen muabet
Така а траскат само на празно...провоцираат друго ништо
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Dobro Radical nemora da znaci deka ako si napravil ti blog posle tebe ne smee nikoj da prave.Toa ne e nisto posebno a ti se pravis deka si otkril topla voda.A za posetenosta mislam deka e seuste rano na FRIEND blogot postoe samo mesec dena...Jas go neam videno tvojot blok i so samoto toa ne gi znam razlikite i slicnostite.Pa eve ti ako tolku znajs kazi gi javno pa site da ocenime dali ima plagijat ili se e prazen muabet
Нека си прави блог, што сака нека прави, мене ме заболе. Друга работа, мојот блог не е блог на Фемили Аеродром, туку е мој блог, каде што ги пишувам моите мислења, а не на ФА! Не е муабетот во кој прв направил блог, туку во истите текстови...а ако сакаш да ги видиш, читај го првиот на соселанецот твој и мојот за Струмица и ќе ти стане јасно кој кого копира, освен ако не си толку прост да не ја приметиш сличноста. 20 луѓе ја приметија, дали само ти ке се правиш хардкор идиот заедно со „авторот„ на вашиот козарски идиот или и ти ке ја увидиш сличноста, твое си е

:pos2::pos2::pos2::pos2: таков блог ке направи братучед ми од 6 годинки уствари ти и за толку мислиш колку за дете од 6 год повеќе не хаххахаха :tv:
Јас за разлика од тебе, што сите ми викаат дека не сте Лозари-Козари и ти и брат ти а се занимавате со блог направен за козарите, со слики и чуда, мојот блог е лично мој и само со мои мислења. А тоа што си ставил ти 30 слики од Козари, тоа го прави твојот блог подобар? Ај нека го прави...ученикот го надмина учителот...Мијаки-сан...Брус Ли...Змаевото Гнездо...А ти и брат ти, неможам да сватам како може да правите вакви работи како слики аматерски со насловната страна на спорт и уште мал милион првоодделенски монтажи, а притоа да не сте Лозари. Види си ги монтажите бре, ти си предмет на исмејување, зар не го сфати тоа. Кај ме копираш, па и ништо интересно немаш ставено, само дебилни, детски фотомонтажи...кои го покаужваат твоето патење за слава. Прашај се зошто неиднаш не пишувало за Лозари и нивниот бојкот по веснициве, а кога бојкотираа СРВ ги имаше по весници, кога не дојдовме на една утакмица 3 дена бевме топ тема, од една и едниствена причина, ние сме поим за вас, и никогаш нема да престанете да патите по внимание...посебно ти и брат ти, со што одма станува очигледно уште на првата страна на блогот со тие детско-аматерски монтажи.

И да, срам ми е да кажам дека ме копираш, тие што не ми го виделе блогот ќе помислат дека и јас имам така глупи монтажи, па затоа ке посочам, дека Фриенд и неговиот брат ми ги копираат речениците за да ги вметнат во нивните текстови...сакам тоа да биде јасно, а не сликите!
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
хахаххах Радикал ке станиш славен и главен може ке те гледаме на емисија на оној англичанецот за светските хулигани како даваш изјава за твојот детски блог немам зборови повеке да се замарам со тебе а јас да те копирам тебе ти кажав кој треба да бидеш за да те копирам и дај не замарај повеќе Неможете нас да не достигнете имаме повеќе гостувања во Македонија а и надвор од неа имаме подобар клуб знамиња уште од времето кога ти си бил копиљ и си цицал од мајкати уште млеко додека ние навиваме ти си гледал Том и Џери и си се прашувал зошто Џери е секогаш појак од Том така и јас сум за тебе Том и ај сеа напушти
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59

Што ти е земјоделец во душа...со ножици за кастрење на лозје знаме имаат...Ќе се убијам
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
хахаххах Радикал ке станиш славен и главен може ке те гледаме на емисија на оној англичанецот за светските хулигани како даваш изјава за твојот детски блог немам зборови повеке да се замарам со тебе а јас да те копирам тебе ти кажав кој треба да бидеш за да те копирам и дај не замарај повеќе Неможете нас да не достигнете имаме повеќе гостувања во Македонија а и надвор од неа имаме подобар клуб знамиња уште од времето кога ти си бил копиљ и си цицал од мајкати уште млеко додека ние навиваме ти си гледал Том и Џери и си се прашувал зошто Џери е секогаш појак од Том така и јас сум за тебе Том и ај сеа напушти
Тачно. Том си. :pos2:

Повеќе гостувања во Македонија, во 11 спортови. Куглање, калринг, бадминтон, домино...и како слуги на Пелистер. Имате подобри знамиња? Па види на што ви личи овој со ножиците за кастрење бе луд. Подобри знамиња? До лани бевте со едно знаме и тоа со реклама Фас Фуд...вие не сте навивачи, ввие сте една селска дружина, подружница на Чкембари...сите тоа го знаеме. А сега кога ќе ви рикне фени, единственото нешто што го имате појако од нас, нема да го имате. И да, кои сте вие навивачи 20 години постоите...17 сте во илегала...молим те, споредби правиш со ФА. Тоа ти е како да ги споредувам ФА со Гејт 13...Ние сме телевизор во боја за вас...ама баш во секој поглед...сакаш уште да ти се смеат, а Том? :pos2:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111

Што ти е земјоделец во душа...со ножици за кастрење на лозје знаме имаат...Ќе се убијам
Шо му фале на знамето?:nesvest::nesvest:
Е шо ние се викаме Лозари,да не треба да цртаме авиони?:nesvest:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3

Што ти е земјоделец во душа...со ножици за кастрење на лозје знаме имаат...Ќе се убијам
Што ти е детска радост го ставиле попај морнарот и му се радуваат а олива се е*е по Селодромските улици хахахаха :pos2::pos2: Ние барем мислиме нешто наше а вие немате мозок за толку копирате ликови од детски цртани хахахахахаха зошто не го ставивте дибек по ке ви одговарал
 

Attachments

Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
Тоа е тоа вие што не го можете да го измислете се тапчете во ѕид за да направите знаме со попај хахахах Толку мозок имате :pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom