Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2021
Мислења
337
Поени од реакции
3.387
За првото прашање, требит и среќни да бидите зш уште сте наречени село, а не сељани. Зошто огромна е разликата од селанин и сељак. Тешко е да ја разбериш разликата меѓу двете нешта знам.
Второто прашање за почнатиот. Сигурно не било намерно, туку се погодил моментот не слушнале, не сватиле. (не присуствував па нагаѓам) А крај краева, незнам зошто би барале да ви се даде почит за некој такви работи, откако ја извадовте кореографијата и ја препеавте химната на групата.
И за другото прашање, а кој е факторот на тие 30+ момци? Без нив не се мојт? Рибари од кога се реорганизираа без тие 30+, ги доживеаа најдобрите години.

И за крај спасителу те молам еден одговор да дајш на паролата од Рибари.
Биди ми добар, а ак тешко мозгаш кажи во приватна ќе ти се појаснит нешто.
Автоматски споено мислење:


Автоматски споено мислење:


И Комити имаја однопаку кореографија пред две недели па ништо не рекофте.
Уф извини заборајв дек не беше нивна.....
Да те дополнам!!!!!!!!!
На прошлото гостување во Кавадарци, извадивме парола за Славе Петков и го скандиравме први неговото име, на домашната утакмица во Охрид во Мај исто го скандиравме неговото име први!
Така да мојш да речиш браво на ГЕСТ!
А за вчера вечер не сме се слушнале иначе не сме дебили да не возвратиме.
Убав ден!
 
Член од
16 април 2023
Мислења
24
Поени од реакции
53
Да те дополнам!!!!!!!!!
На прошлото гостување во Кавадарци, извадивме парола за Славе Петков и го скандиравме први неговото име, на домашната утакмица во Охрид во Мај исто го скандиравме неговото име први!
Така да мојш да речиш браво на ГЕСТ!
А за вчера вечер не сме се слушнале иначе не сме дебили да не возвратиме.
Убав ден!
Дојчин најзаебаниот лик од Рибари
 
Член од
27 ноември 2021
Мислења
39
Поени од реакции
184
Дојчин најзаебаниот лик од Рибари
Имате вие по заебани фаци брат, тој воџата шо се криет по бензиски низ скопје, тие шо ја остаја кореографијата за да избегаат како пиздии, не отварај уста за заебани фаци аман
 
Член од
29 август 2022
Мислења
82
Поени од реакции
265
Дојчин најзаебаниот лик од Рибари
Пиши што ке кажеш за паролата ?
Имаш ли одговор ?
Која е поентата имиња лични да пишуваш ?
Автоматски споено мислење:

Имате вие по заебани фаци брат, тој воџата шо се криет по бензиски низ скопје, тие шо ја остаја кореографијата за да избегаат како пиздии, не отварај уста за заебани фаци аман
Воџата што вика полиција за да не му падне маичка.
Прв пат во историјата на мак тифо
 
Член од
21 април 2022
Мислења
23
Поени од реакции
83
Добра ноќ, од групата со најголем раст покажана на секое поле!
Дома/Гости активна после Комити и Чкембари сме ние, добри кореа во наши можности, многу графити, добар маркетинг, добро пиро итн ова е само дел.
Фали ме усто...
Во кое поле имате најголем раст?
Бројката на трибина секоја утакмица ви паѓа се надоле, кореографиите што ги правите ви се полоши и полоши, пиротрхника сте од секогаш катастрофа, графити горе доле сте добри.
За каков раст зборувате за одење по 5 души на гостување? (Муабетот сега "барем одиме")
Далеку сте од добри навивачки изданија со исклучок на неколку добро обработени утакмици али и тогаш сте биле под просек.
Ако за вас ова гостување во Кавадарци ви е едно од "НАЈДОБРИТЕ" тогаш престанете да кажувате како сте вие пример за некоја група.
По ова сето ваше самопофалување ми го сменивте многу мислењето за вас, ако во нешто сте добри оставите да ве пофали некој друг, сам се фали тој што знае дека е аматер.
 
Член од
25 август 2023
Мислења
287
Поени од реакции
535
Фали ме усто...
Во кое поле имате најголем раст?
Бројката на трибина секоја утакмица ви паѓа се надоле, кореографиите што ги правите ви се полоши и полоши, пиротрхника сте од секогаш катастрофа, графити горе доле сте добри.
За каков раст зборувате за одење по 5 души на гостување? (Муабетот сега "барем одиме")
Далеку сте од добри навивачки изданија со исклучок на неколку добро обработени утакмици али и тогаш сте биле под просек.
Ако за вас ова гостување во Кавадарци ви е едно од "НАЈДОБРИТЕ" тогаш престанете да кажувате како сте вие пример за некоја група.
По ова сето ваше самопофалување ми го сменивте многу мислењето за вас, ако во нешто сте добри оставите да ве пофали некој друг, сам се фали тој што знае дека е аматер.
A Lozari slika od rabotnicki tikves ke vidime ? Mene uste ne mi e jasno pisuvaat ovde citam od Komiti deka ne gostuvate radi sto ste vo problem, ja mislev nekoj zaebancii deka se ama zarem vistina e?
 
Последно уредено:
Член од
27 ноември 2021
Мислења
39
Поени од реакции
184
Фали ме усто...
Во кое поле имате најголем раст?
Бројката на трибина секоја утакмица ви паѓа се надоле, кореографиите што ги правите ви се полоши и полоши, пиротрхника сте од секогаш катастрофа, графити горе доле сте добри.
За каков раст зборувате за одење по 5 души на гостување? (Муабетот сега "барем одиме")
Далеку сте од добри навивачки изданија со исклучок на неколку добро обработени утакмици али и тогаш сте биле под просек.
Ако за вас ова гостување во Кавадарци ви е едно од "НАЈДОБРИТЕ" тогаш престанете да кажувате како сте вие пример за некоја група.
По ова сето ваше самопофалување ми го сменивте многу мислењето за вас, ако во нешто сте добри оставите да ве пофали некој друг, сам се фали тој што знае дека е аматер.
Од кој ќе добиеш бе пофалба од спасителот или еаст бојс?
Неможеа да ја коментираат паролата па за да помине како ништо да не било бараат замерки за знамето што било наопаку, голем кур ајде ако толку си навивачки едуциран да коментираш наши изданија дај да комрнтираме малце за вашите последниве години.
Освен утакмицата со Вардар што по мене и тоа не беше нешто да паднеш на гз, дали имате друга утакмица каде сте биле за пофалба 30 луѓе на трибина 15 од нив у15, на гости ве нема никаде стравот в коски (подобро да се појавите 10 луѓе од колку да барате изговори со забрани за гостување) кога сме кај корео и пиро што толку вие сте извадиле за да плукаш по нас?
Освем тие копираните кореографии од точка до точка на фирма не сте извадиле ништо.За срамот да биде уште поголем и тотално да ве распаднит ко група беше паднатата кореографија пред дерби на работ висите и стравот го покажвите со то шо не сте појавени никаде.
За разлика од вас и Рибари имале проблеми со Комити па никогаш не сме паднале на ваше ниво да не гостуваме, напротив последниве години сме сегде кај шо играт Охрид со не најавено гостување без полицика и така ќе продолжиме ако треба и 3ца ќе одиме ама на ваше ниво не паѓаме .
Спортаки поздрав.
 
Член од
18 март 2019
Мислења
435
Поени од реакции
1.975
Фали ме усто...
Во кое поле имате најголем раст?
Бројката на трибина секоја утакмица ви паѓа се надоле, кореографиите што ги правите ви се полоши и полоши, пиротрхника сте од секогаш катастрофа, графити горе доле сте добри.
За каков раст зборувате за одење по 5 души на гостување? (Муабетот сега "барем одиме")
Далеку сте од добри навивачки изданија со исклучок на неколку добро обработени утакмици али и тогаш сте биле под просек.
Ако за вас ова гостување во Кавадарци ви е едно од "НАЈДОБРИТЕ" тогаш престанете да кажувате како сте вие пример за некоја група.
По ова сето ваше самопофалување ми го сменивте многу мислењето за вас, ако во нешто сте добри оставите да ве пофали некој друг, сам се фали тој што знае дека е аматер.
Кој кажа дека ни е едно од најдобрите гостувања? Кореографиите се тие шо се во наши можности, се трудиме и учиме за секоја наредна да е подобра. Бројка каква сакаш во очајна лига. Со небитно ФК Скопје во работен ден, гостување со мртва Беласица на 250км, во ист ден обработена утакмица дома на ракомет. То се викат константност. Најглупо ми е да дебатирам за бројки, ама вие најдовте да зборвите, прва лига со Шкупи сте 20 души. То шо требит да кажит, да сте втора лига со Арсими немат ни да се појавите?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom