Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 јули 2023
Мислења
3
Поени од реакции
7
Zagreota ste site , komiti sto se objasnuvaat , ckembari sto baraat nesto da gi odbranat bratcinjata, lozari molk.
Odete rabotete nesto vezbajte trenirajte i glejte si go klubot.
 
Член од
26 март 2022
Мислења
491
Поени од реакции
4.391
Oh be dusice zlatno sega kako ke se vadime ?
Вадење? Друже, уште пред клипов да искочи ја објавивме "ОБОИ МЕ", со јасна намера и контекст. Убаво се беше напраено, буквите беа убаво подредени, штета беше така да остане:) Кога веќе некои дечки избегаа..:)

Ама за жал од креативност сте оперирани, така да бадијала праиме муабет..

Уживај во денот и вечно нека мириса на ЈАСМИНов цвет!:)))
 
Член од
24 март 2012
Мислења
633
Поени од реакции
682
Без провокација, некој од лозари да објасни нешто да дај некое инфо?

Прашувам за да ја слушнеме и другата страна оти не видов никој да пиши за случувањава од вчера од ваша страна.
Автоматски споено мислење:

Не се отвора видеово, некој друг линк? Видеата се избришани од YT
 
Последно уредено:
Член од
11 мај 2021
Мислења
138
Поени од реакции
256
Koj kodeks koj pravila zboris ti be zelko edna nepismena ?!!! Sto napagate so nozevi cel zivot ? Koj kodeksi ti mi zboris be picki vo dusa ste bevte i ke ostanete
Да Куртон вие сте најдобри на цел свет!!! Сите се пички во споредба со вас!!! Вие сте единствената група која следи правила и кодекси во целиот свет!!! Вие сте најдобри на светот!
 
Член од
26 март 2022
Мислења
491
Поени од реакции
4.391
Oh be dusice zlatno sega kako ke se vadime ?
Како кореото на Лозари, ете така :)
Лозари си молчат, зошто какви такви се едуцирани, ја капираат поентата, разбираат. Штета само за толку креп трака, буквите добро поставени. А вие кутрите уште се обидувате тука да продадете некое кило магла. Од десет поенти, сте се фатиле за најнебитната. Очекувам коментар "Да беше знаме ќе го бранеа, немаше да избегаат, вака за корео не вреди да се тепа":))
 
Член од
11 мај 2021
Мислења
138
Поени од реакции
256
Плеснаја ddos скопскиве за да не се гледа како напаѓаат со ножеви и крадат бело платно, па ги тргнаја од страната.:tapp:
Inace i snimkite se izgubeni od youtube… i ako se otvara stranicata vecerpress snimkite se briseni…
 
Член од
26 јули 2023
Мислења
3
Поени од реакции
7
Вистина да ти било ова :ROFLMAO::ROFLMAO:



Плеснаја ddos скопскиве за да не се гледа како напаѓаат со ножеви и крадат бело платно, па ги тргнаја од страната.:tapp:
Dozivej poraz i izbegaj vo wc , covek ne si videl a komentiras nozevi , nieden noz nemase vo akcijava , samo dzavkas a da te sretnam kje pees elko elko
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.221
Поени од реакции
4.126
Лозари незнаат уште што ги снајде , во Кавадарци во сред сала додека праеле корео ти дошле неочекувани гости :)

Сеа очекувам да кажат ама нашиве таму биле момци што цртаат они незнаат да се тепаат затоа избегале од Комити :D

Шала на страна , уште за баражот во Кавадарци ве предупредувме дека се фативте со погрешна страна , ама Чкембари тогаш ви дадоа сила за сега да потонете баш како титаник , јбг од грешки се учи :)
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.568
Поени од реакции
8.188
Ова шупче шурче не за џабе има ставено ник Спасителот :LOL:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.618
Поени од реакции
2.717
Лозари незнаат уште што ги снајде , во Кавадарци во сред сала додека праеле корео ти дошле неочекувани гости :)

Сеа очекувам да кажат ама нашиве таму биле момци што цртаат они незнаат да се тепаат затоа избегале од Комити :D

Шала на страна , уште за баражот во Кавадарци ве предупредувме дека се фативте со погрешна страна , ама Чкембари тогаш ви дадоа сила за сега да потонете баш како титаник , јбг од грешки се учи :)
Se znae koj bil kako bil. Nema so da kazuvaat.
 
Член од
15 септември 2023
Мислења
25
Поени од реакции
95
Decki nikakva akcija 20 do 40 dusi oruzja vs 4 goloruki informacija od prva raka a koj mu pruza logistika i takvi raboti neznam,vecerva vo 2 casot e incidentot koga site lozari si zaminuvaat i ostanuvaat 4 5 mladi decki brojcano nadjacani i goloruki,komitki vie ste najgolemite picki vo Makedonija tolku kd mene.
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.568
Поени од реакции
8.188
Пукна срамот на сите портали. Спасителот нека се јавува по портали да демантира :pos:

Комити среде Кавадарци ја одзеле кореографијата на Лозари спремна за неделното дерби со Вардар! (ВИДЕО+ФОТО) (sport1.mk)
Автоматски споено мислење:

Еве го East Boys новиот профил со едно мислење кој треба да вади ситуација:ROFLMAO:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom