Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 август 2023
Мислења
301
Поени од реакции
568
Каде е тоа Чесно дете што е скриено, што е невино, е пуштено, а фактички го кријат? Kaj e? Дали го утепале, дали го убиле или кај е?

Овој па Спасителов греота, уште му немаат ни јавено:)
Cekaj cekaj zboris za tie huliganite ubijcite tepacite od Lozari taka?
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.803
Поени од реакции
5.311
Ќе ја напрајте од играчка во плачка работата како шо ми се гледа и пак јас со тоа дека некој ќе оди курбан и после нема враќање назад ама си знајте вие сите сте "големи" и ова иди не можите на магарето удирате по самарот но дека е акција е факт, а тоа како реагирале домаќините и оти не се поучија од претходното е прашање за нив во групата кој меѓу нив не е нивни и дали некој дава информации или пак логистика нејсе нивна интерна работа убо е да се дешава нешто да не биди досадно

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Ti sto si im potparol ,sedi si bojkot teraj si.
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.803
Поени од реакции
5.311
А ти шо си ,нели не беше од ниту една НГ само си ги подржувал а не одиш никаде на гостувања тука пиши реферати

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Kako be ne sum od ni edna grupa,ti imam kazano ne sum od ni edna podgrupa ima golema razlika toa,ne znaci deka ako ne si clen na nekoja podgrupa deka ne si clen i podrzuvac na grupata,
Za tvoe info od 2006 sum del od NG
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.360
Поени од реакции
37.218
А ти шо си ,нели не беше од ниту една НГ само си ги подржувал а не одиш никаде на гостувања тука пиши реферати

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
Од каде знаеш дека пишува реферати, нели ја бојкотирате темава?
 
Член од
28 јули 2022
Мислења
41
Поени од реакции
384
После 20 години, пАлистер игра ЛШ ракомет, очекуваш паркето да се крене, Чкембари 150 души.
6 саати после тоа, браќата нивни губат парола/корео што кур и да е, спремано за дерби.
Нема потреба од дискусии, алигаторски муабети, басни и стихотворби.
Можете слободно да се откажете од навивање, а не да ми глумите деца 14 годишни со бојкотирање на форум...
Имајте убав ден :ајнапиво::ајнапиво::ајнапиво:
 
Член од
13 септември 2015
Мислења
1.021
Поени од реакции
2.379
Требало да почекаме уште една ден да го допишат тоа ЛИ :ROFLMAO:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom