Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 април 2023
Мислења
25
Поени од реакции
208
Лозари беа во депресија кога им ја урнаа шумата позади новата трибина секогаш беа во акција со ( Бекатонки, камења, шишиња ).
Имаше еден интересен напад од нивна страна можеби некој ќе се сети на дождот од бекатонки :)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.453
Поени од реакции
68.699
Лозари ги имаат едни од поубавите знамиња во однос на подгрупите.
FB_IMG_1681804437093.jpg

И ова човечево што се користи на секоја најава и на главниот транс (ми прави ќеиф моментот со превитканиот шал, добро е направено) се провлекува на повеќето транспаренти, а гледам беше објавена и тетоважа каде што е без шалот.
FB_IMG_1681804475974.jpg

Муабетот ми беше, што влијаело да одберат ваков тип на човече, забрадено, со џигерици од позади? :D
И на кореото во Охрид, двајцата кавадарчани се насликани на ист начин, целосно забрадени, запуштени во косите.
FB_IMG_1681804496367.jpg
Има ли ова некаква поврзаност со некои ликови од тој регион?
 
Член од
30 мај 2021
Мислења
68
Поени од реакции
121
Лозари ги имаат едни од поубавите знамиња во однос на подгрупите.
Прегледај го приврзокот 375882

И ова човечево што се користи на секоја најава и на главниот транс (ми прави ќеиф моментот со превитканиот шал, добро е направено) се провлекува на повеќето транспаренти, а гледам беше објавена и тетоважа каде што е без шалот.
Прегледај го приврзокот 375883

Муабетот ми беше, што влијаело да одберат ваков тип на човече, забрадено, со џигерици од позади? :D
И на кореото во Охрид, двајцата кавадарчани се насликани на ист начин, целосно забрадени, запуштени во косите.
Прегледај го приврзокот 375884
Има ли ова некаква поврзаност со некои ликови од тој регион?
Истото само Редизајнирано, барем мене така ми личи
 

Attachments

Член од
4 мај 2019
Мислења
193
Поени од реакции
2.696
Истото само Редизајнирано, барем мене така ми личи
Ништо нема редизајнирано чичоо овде сите логоа се од еден човек најголем уметник од Кавадарци што тој самиот ги црташе. Се што гледаш на сликите погоре е од него.
 
Член од
30 мај 2021
Мислења
68
Поени од реакции
121
Ништо нема редизајнирано чичоо овде сите логоа се од еден човек најголем уметник од Кавадарци што тој самиот ги црташе. Се што гледаш на сликите погоре е од него.
Поштувам, и се извинувам
 
Член од
2 ноември 2022
Мислења
85
Поени од реакции
166
Slusnav nekoj muabeti demek dolarive i ovie od golemata nasa Шара kje idele na gostuvanje ima nesto vistina vo toa ili? Ednite se vo Kavadarci drugite vo Stip. Dokoga kje se kriete po vasite naselbi zalno pa i na domasni utakmici slabo ce ima
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom