Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
nokautirani ne mislev deka gi utepale od cutek ili nesto slicno znaci imalu frka i nekoi dvajca go jale toa sto go zasluzile nikoi ne rece komiti deka bile sega neznam dali so navivaci na vardar ili redari ili so bile samo zanm deka imalo nesto no gabe nie i na vasa tribina da vi doideme gabee e pak znaede da se vadite za toa ve biva i raka vi davam no uste ednas ke kazam DALI NEKOI OD VAS MOZE DA SE ZAMISLI VO TETOVSKA BILETARA KUPUVA BILET A VAMO E SO MAICA KOMITI/VARDAR SAMO TOA ME INTERESIRA
Да бе под истите услови како овде во Скопје што се, без проблем, уште утре.
 

Чичко Кумплунг

деца на транзицијата
Член од
3 декември 2011
Мислења
4.194
Поени од реакции
4.400
Не се мудата во прашање туку ограниченоста во тимбите што ја имааат. Ти ако сакаш влечи ги и по земја мадињата, ама кoга ќе те лупне некој од позади ќе прашаш кој го изгасил светлото. Ќе бидеш у ШОК!
Како што разбрав имало и родители со деца со натпис на маичките Шкендија. Колку треба да си безмозочен за да направиш таква глупост и да не размислиш за последиците, а со своето дете си?
И пак како што разбрав тројца биле изгазени од младината на Комити
 
Член од
22 март 2011
Мислења
67
Поени од реакции
14
Не се мудата во прашање туку ограниченоста во тимбите што ја имааат. Ти ако сакаш влечи ги и по земја мадињата, ама кoга ќе те лупне некој од позади ќе прашаш кој го изгасил светлото. Ќе бидеш у ШОК!
Како што разбрав имало и родители со деца со натпис на маичките Шкендија. Колку треба да си безмозочен за да направиш таква глупост и да не размислиш за последиците, а со своето дете си?
И пак како што разбрав тројца биле изгазени од младината на Комити
Pa ne e bas taka.
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
I si bil u biletara?znaes sto se sluci taka?ili ne si bil?u kajgana hrabri ste;)
Не, јас сум бил у трибината тогаш, а ми го кажал ова еден другар со две дргуарки што бил у билетарата.
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Вчера паролата беше околу 100 метри долга. и плус 3-4 метри висока, за нашава сцена научна фантастика.
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.232
Поени од реакции
6.737
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom