Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
:pos::pos:
Многу добро се сеќавам само не знам каде дали на МакТифо или овдека на Кајгана пишуваа некој ликови дека паролите ни биле печатени :pos:, за да сега и кореографиите ни биле печатени :pos:
 
Член од
13 март 2014
Мислења
89
Поени од реакции
107
:pos::pos:
Многу добро се сеќавам само не знам каде дали на МакТифо или овдека на Кајгана пишуваа некој ликови дека паролите ни биле печатени :pos:, за да сега и кореографиите ни биле печатени :pos:
Дечко види какви ви се кореографиите,лепени од најлони,сечени,јас ти велам дека го ценам поќе цратното со рака,шо ние го практикуваме исто и како до пред некоја година практикувавме ЦРТАНИ ТРАНСПАРЕНТИ,РАЧНА ИЗРАБОТКА,не реков дека и вашите не се добри,ама нашите се каде каде подобри ;)[DOUBLEPOST=1398687560][/DOUBLEPOST][quote="Џанго Сапун, post: 6578511, member: 72347"м[DOUBLEPOST=1398687659][/DOUBLEPOST]

иначе ова корео сега го тумачам,ШО МИСЛЕВТЕ КЕ СЕ ОБЕДИНИТЕ СИТЕ НАВИВАЧИ ??хахахаха гревови,ако не е тоа нека ми ја објасни некој поентата,ако има поента :)
 
Последно уредено:
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Дечко види какви ви се кореографиите,лепени од најлони,сечени,јас ти велам дека го ценам поќе цратното со рака,шо ние го практикуваме исто и како до пред некоја година практикувавме ЦРТАНИ ТРАНСПАРЕНТИ,РАЧНА ИЗРАБОТКА,не реков дека и вашите не се добри,ама нашите се каде каде подобри ;)[DOUBLEPOST=1398687560][/DOUBLEPOST][quote="Џанго Сапун, post: 6578511, member: 72347"м[DOUBLEPOST=1398687659][/DOUBLEPOST]

иначе ова корео сега го тумачам,ШО МИСЛЕВТЕ КЕ СЕ ОБЕДИНИТЕ СИТЕ НАВИВАЧИ ??хахахаха гревови,ако не е тоа нека ми ја објасни некој поентата,ако има поента :)
За да дојдат до финалниот изглед, дечките што ги прават короеграфиите работата макотрпно, за да направат една буква не е само да исечеш најлонот нели. И овдека цртаат па сечат па лепат.
Ако е затоа еве Делије ќе ги земам за приемр треба никој да не им симне капа, зашто само затоа што не цртале туку си редат картончиња или најлончиња по столчињата и ете ти корео по твојата логика???? А тоа што они од 5000 делчиња склпиле една слика како конечен изглед не треба да се цени, некој што дремел недела дена работел да се исечат тие картончиња да се смисли како ќе изгледа кореографиајта ништо тоа паѓа во вода.
А за сликата што прашуваш што сме мислеле, нема потреба да ти се одговори. Чим така на едноставно не сваќаш што има потреба дополнително да ти се објаснува уште толку ќе те збуниме.
 
Член од
13 март 2014
Мислења
89
Поени од реакции
107
Ти се колнам ке бидеш обединета :pos::tapp:
Незнаев дека сте толку силни,ке му праевте ревизија на Букурешкиот договор,можи дека знамето ударно ви падна во Романија,ве поштоват таму :))))
 
Член од
13 март 2014
Мислења
89
Поени од реакции
107
ИЗГРЕБАН ОД ЛАВОВСКА ШЕПА, ИЗБОДЕН ОД ТРНЛИВА РОЗА, СЕУШТЕ НА НОЗЕ СТОЈАМ, СЕУШТЕ СЕ БОРАМ.
Нее,мислам смешни сте со некои пароли,шо е ова бе ?Политичари кај сте сега во ГРОМ :)Смешно изгледате за тие шо сме малце навивачки поедуцирани :)Ружата не беше во СДСМ или розата ?
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.334
Поени од реакции
27.892
ИЗГРЕБАН ОД ЛАВОВСКА ШЕПА, ИЗБОДЕН ОД ТРНЛИВА РОЗА, СЕУШТЕ НА НОЗЕ СТОЈАМ, СЕУШТЕ СЕ БОРАМ.
Нее,мислам смешни сте со некои пароли,шо е ова бе ?Политичари кај сте сега во ГРОМ :)Смешно изгледате за тие шо сме малце навивачки поедуцирани :)
Со вакви испади, ако ти си навивачи едуциран, тогаш јасно е зошто тифо сценава ни е срање.
 
Член од
13 март 2014
Мислења
89
Поени од реакции
107
Со вакви испади, ако ти си навивачи едуциран, тогаш јасно е зошто тифо сценава ни е срање.
Јас така ја сфаќам паролата,објаснетеми поинаку а ако е така значи стварно е брука :)
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.172
Поени од реакции
15.982
Ти се колнам ке бидеш обединета :pos::tapp:
Незнаев дека сте толку силни,ке му праевте ревизија на Букурешкиот договор,можи дека знамето ударно ви падна во Романија,ве поштоват таму :))))
Напиша дечкото од независна Битола :icon_lol:
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.878
Поени од реакции
7.264
Дури го мерите на форумот и фб власта почна да го применува законот(за сега селективно) па така за година најдоцна две нема ниту еден да остани на трибините(патем и така сите групи се под сто души) па само на нет ќе се потсеќате на убај времиња :mad: во превод прекинете со глупостите кој имал подобра корографија во минатото кој повеќе бакљи запалил итн ...Оти нема никој да постоите освесте се еднаш !

п.с.форумот и социалните мрежи се за добробит а не за лечење комплекси и фрустрации ај разбирам пред дерби да има дупашлаци ама вака сите групи отепани вие без врска муабети терате и не ја гледате големата слика :unsure: или се правите дека не ја гледате :tapp:
 
Член од
13 март 2014
Мислења
89
Поени од реакции
107

Со Лисиче најголемо дерби испадна :icon_lol:
Немој да лажиш,убо имавте напишано,КАРТИТЕ ЗА СО ФЛЕНЗБУРГ КЕ СЕ ДЕЛАТ НА УТАКМИЦА вардар-еуромилк,можи и овде грешам,можи и овде сум глуп,ама та е вистината ако не игравте со флензбург пак ке имаше на стадион 32гледачи,а и срамота е да си ги уценвате членојте,КАКО ДЕДО МРАЗ СТЕ,ЗА ДОБРИТЕ ДЕЧИЊА ИМА ПОДАРОЦИ А ЗА ЛОШИТЕ НЕ :)
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.475
Поени од реакции
6.653
Немој да лажиш,убо имавте напишано,КАРТИТЕ ЗА СО ФЛЕНЗБУРГ КЕ СЕ ДЕЛАТ НА УТАКМИЦА вардар-еуромилк,можи и овде грешам,можи и овде сум глуп,ама та е вистината ако не игравте со флензбург пак ке имаше на стадион 32гледачи,а и срамота е да си ги уценвате членојте,КАКО ДЕДО МРАЗ СТЕ,ЗА ДОБРИТЕ ДЕЧИЊА ИМА ПОДАРОЦИ А ЗА ЛОШИТЕ НЕ :)
ги уби :D:pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom