Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 септември 2016
Мислења
10
Поени од реакции
1
Мора да се земе в предвид и дека некои навивачки групи не навиваат за репрезентација веќе подолг период
Абе вие за вардар не навивате за Македонија не навивате дај престанете да се нарекувате навивачи.Кај никаде ве нема уште плукате по се навистина сте досадни[DOUBLEPOST=1473083119][/DOUBLEPOST]
Мора да се земе в предвид и дека некои навивачки групи не навиваат за репрезентација веќе подолг период
Абе вие за вардар не навивате за Македонија не навивате дај престанете да се нарекувате навивачи.Кај никаде ве нема уште плукате по се навистина сте досадни
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Абе вие за вардар не навивате за Македонија не навивате дај престанете да се нарекувате навивачи.Кај никаде ве нема уште плукате по се навистина сте досадни[DOUBLEPOST=1473083119][/DOUBLEPOST]
Абе вие за вардар не навивате за Македонија не навивате дај престанете да се нарекувате навивачи.Кај никаде ве нема уште плукате по се навистина сте досадни
Браво што направи профил само да ме цитираш. Ај сеа дилитни го акаунтот и не умарај.
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
10
Поени од реакции
1
Навистина за тоа го направив не сум како тебе интернет навивач.Игорче мадиња се покажува на трибина не овде
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Навистина за тоа го направив не сум како тебе интернет навивач.Игорче мадиња се покажува на трибина не овде
1. Кај виде дека плукам по некоја навивачка група? Само реков дека некои навивачки групи веќе подолго време не навиваат за репрезентација.
2. Боље интернет навивач од мене нема, а нема ни да има.
3. Мадиња се покажуваат и на друго место, ама ај...
4. Шукурац умараш, ај пиши и за другите навивачки групи како не отишле.
5. ќ
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
10
Поени од реакции
1
1. Кај виде дека плукам по некоја навивачка група? Само реков дека некои навивачки групи веќе подолго време не навиваат за репрезентација.
2. Боље интернет навивач од мене нема, а нема ни да има.
3. Мадиња се покажуваат и на друго место, ама ај...
4. Шукурац умараш, ај пиши и за другите навивачки групи како не отишле.
5. ќ
Кој сака нека оди кој сака нека не оди мене ми е муабетот доста со тупење овие ќе оделе оти биле со партијата вие тогаш одете во сопствена режија
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Кој сака нека оди кој сака нека не оди мене ми е муабетот доста со тупење овие ќе оделе оти биле со партијата вие тогаш одете во сопствена режија
Тој што го пиша тоа е од Битола, така да не видов причина мене да ме цитираш. Иначе тоа што тој го напиша е точно и се согласувам со него.
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
10
Поени од реакции
1
Тој што го пиша тоа е од Битола, така да не видов причина мене да ме цитираш. Иначе тоа што тој го напиша е точно и се согласувам со него.
Џабе прајме муабет вие овде сте вистинските очекувам добра атмосфера од вас вечерва:oeoeoe:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
[qu ote="Carlitob, post: 7829576, member: 60821"]Како и да се зборува сега за Мајмуни,на крајот само тие официјално заминаа како навивачка група во албанија,никоја друга навивачка група ништо нема објавено.[/quote]
Ima kumani povejce od dvaeset I nekolku ribari I gemidzii
 
Член од
1 август 2015
Мислења
411
Поени од реакции
701
За нашава смешна сцена доволно е да се каже дека само Комити извадија пароли знамиња и песни против ффм и илчо во последниве две три години.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.217
Поени од реакции
4.112
Мајмуни 100 луѓе , Кумани 20 луѓе , Гемиџии од Велес 10 луѓе се веќе во Албанија да и дадат поддршка на Македонија ...
Најавени и околу 300-500 Балисти кои се отидени да дадат поддршка на Албанија, ми мириса на инциденти ...
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.220
Поени од реакции
35.824
Нашите брача земјаци ојдоа да си ја бодрат несудената татковина?
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
2.010
Поени од реакции
1.905
Мајмуни 100 луѓе , Кумани 20 луѓе , Гемиџии од Велес 10 луѓе се веќе во Албанија да и дадат поддршка на Македонија ...
Најавени и околу 300-500 Балисти кои се отидени да дадат поддршка на Албанија, ми мириса на инциденти ...
Не верувам дека може да дојде до инциденти, има околу 900 полицајци одговорни за чување на редот и мирот, јесте да не се професионални, ама немаат гајле за националност, ако им се каже дека не смеат да се чепнат гостинските навивачи, ќе удрат без милост кон своите навивачи. Е сега , ако се случи пропуст на рутата тогаш е можно, особено некоја заседа од Плисат - Приштина , како најхулиганска група меѓу албанскиве групи. Тие од Албанија не верувам дека би напаѓале.
Инаку за самиот натпревар не верувам дека ќе паднат многу голови, 0-2 гола, бидејќи двете репрезентации не се многу по голови :)
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.220
Поени од реакции
35.824
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom