Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
se glea deka i ti imas kompleksi za tvojot "identitet"

gleaj malce po dole na kogo sum napishal toa .. !! praes samoubistvo so tvojataraka !
Не бе брат, зошто комплекси? Комплекси од тоа што имам своја држава која постои милиони години, од тоа што имам своја нација што исто толку постои?
Гледам на кого си напишал, али со тоа што него му викаш Ајмо Карпати ме навредуеш и мене :eek:ftopic::salut:
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
Не бе брат, зошто комплекси? Комплекси од тоа што имам своја држава која постои милиони години, од тоа што имам своја нација што исто толку постои?
Гледам на кого си напишал, али со тоа што него му викаш Ајмо Карпати ме навредуеш и мене :eek:ftopic::salut:
pa da nemase kompleksi nema da skoknase za SRBITE !!! i da zemase kako vas da vi recam !

ne treba da se navredis koga recem ajmo karpati ako se milion godini ovde !

dobro kako i da e izvini za OFF TOPIKOT !!
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
pa da nemase kompleksi nema da skoknase za SRBITE !!! i da zemase kako vas da vi recam !

ne treba da se navredis koga recem ajmo karpati ako se milion godini ovde !

dobro kako i da e izvini za OFF TOPIKOT !!
Ајде се разбравме, уште еднаш можем да речем дека појќе од тебе ги мрзим србите! Како и да е да прекинемо со оф топици пошто и моја и твоја тема е ова така ?
 

шеф на подземје

зумбулот
Член од
25 август 2010
Мислења
1.213
Поени од реакции
76
хахах си ставил хулигански слики ,дали сакаш да кажиш дека сте многу опасни или што е работата .Јас и уште 4 ца правиме толкави инциденти колку ви сите ,и само неколку пати имам преспано во полиција додека мојте луге не ме најдат .
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
хахах си ставил хулигански слики ,дали сакаш да кажиш дека сте многу опасни или што е работата .Јас и уште 4 ца правиме толкави инциденти колку ви сите ,и само неколку пати имам преспано во полиција додека мојте луге не ме најдат .
ako se pofalis za toa deka si spiel vo Policia allal da tie !
 

шеф на подземје

зумбулот
Член од
25 август 2010
Мислења
1.213
Поени од реакции
76
ako se pofalis za toa deka si spiel vo Policia allal da tie !
реалноста е таа .Не е ништо да правиш 100 хулигански дилерски работи и да излежиш една нок во полиција,тоа не е ништо .Неколку пати беа по една нок .
п.с интересно е кога ке ти рече цајкан дека ке лежиш 1 недела а со изгрејсонцето испагаш и му правиш фаци .
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
реалноста е таа .Не е ништо да правиш 100 хулигански дилерски работи и да излежиш една нок во полиција,тоа не е ништо .Неколку пати беа по една нок .
п.с интересно е кога ке ти рече цајкан дека ке лежиш 1 недела а со изгрејсонцето испагаш и му правиш фаци .
Kako prvo nie ne sme Huliganska grupa i dilerite ne gi kriemo zad nashata grupa !!!
 

шеф на подземје

зумбулот
Член од
25 август 2010
Мислења
1.213
Поени од реакции
76
Kako prvo nie ne sme Huliganska grupa i dilerite ne gi kriemo zad nashata grupa !!!
не ги криете тие се на чело на групите тие водат тие се тепаат тие деполираат сали како салата Борис Трајковски итн ... сурова реалност .
п.с ако немало хулигани или дилери...дали ке има на секој натпревар инциденти како од филмовите ?
п.с гледај ја реалниста само хабри луге влеваат во тиа групи посебно нагости кога се знае како испагаат од салите ако си навивач сигурно знаеш .
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Иван Богданов им станал најголем идол на воѓеве ваши. Од инцидентот у Италија не пропуштаат да стават маска на глава и да влагаа у некој филм. Страшно...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom