Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.622
Поени од реакции
70.301
Не можеше некој клип од 98 да ископаш?:гик:
Кога сите навивачки групи одеа на трибина со дресови од Јуве,Милан...:drk:
Не ги ни гледав сликите, за песната во позадина е ставен клипот :D
Плус од 2008 е....
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
Ами каде е извештајот за повредени полицајци?
Имаш официјална изјава од МВР?
имало на вести на сител гледале ми кажаа. имало 6 повредени полицајци, од кои двајца потешко.
а и ти изгледа сите глупости што ги тресиш ги тресиш за тоа шо се дешавало во стадионот, а не надвор од него, каде што имало многу ќотек, ама баш многу многу
--- надополнето: 21 септември 2012 во 23:32 ---
Не ги ни гледав сликите, за песната во позадина е ставен клипот :D
Плус од 2008 е....
ти изгледа уште не си навијал кога клипов беше популарен.... :)
 
Член од
30 јануари 2010
Мислења
468
Поени од реакции
573
а и ти изгледа сите глупости што ги тресиш ги тресиш за тоа шо се дешавало во стадионот, а не надвор од него, каде што имало многу ќотек, ама баш многу многу
Кај имало ќотек десет минути беше цела фрка, да влезеа во терен тогаш ќе имаше ќотек.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.362
Поени од реакции
4.884
Леле за шо се нафаќат хахаха. Имаше пред некое време и еден клип Чкембари - Гробари браќа ова,она така нешто гласеше, за потоа да се дознај дека профилот на youtube бил хакнат. Има тешки глупости на нет од сите навивачки групи, само што разликата е што некој се замараат со тоа, а некој не. И не ви текнува дека можда тие профили намерно се креирани од противничка навивачка група ? ( Ова беше одбрана во стил на Комите ). Пред да ме нападните, не сум член на никоја навивачка група и ве молам да не ме тепате.
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Дали е вистина тоа дека делије куманово во петокот вечерта кај 20 часот им го ишкртале графитот на Кумани кај спортската сала и после тоа имало тепачка помеѓу делије куманово и Кумани пред салата на паркингот ?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Дали е вистина тоа дека делије куманово во петокот вечерта кај 20 часот им го ишкртале графитот на Кумани кај спортската сала и после тоа имало тепачка помеѓу делије куманово и Кумани пред салата на паркингот ?
Па си слушнал не си дослушнал... Блиску си, имаше тепачка пред две недели од прилика, ама откако Кумани им шкртале натиписи на Делије Куманово.
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Па си слушнал не си дослушнал... Блиску си, имаше тепачка пред две недели од прилика, ама откако Кумани им шкртале натиписи на Делије Куманово.
А завчера во петокот ништо немало ?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
А завчера во петокот ништо немало ?
Не. Многу е мирно после тие инциденти низ Куманово. Имаше 3јца тешко повредени со скршеници, а џандари пратат и глупо е сега да има инциденти.
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.152
Поени од реакции
2.754
Го даваа пред некој ден Undisputed одма ли се уфилмаа децава не ми е јасно :pos::pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom