Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.217
Поени од реакции
4.112
Шверцери денес (на почетокот на мечот)ги ископираа Комити со облечените кабаници ако добро видов , а бројката во коп (околу 300-350 )можеби најслаба до сега во дуелите со Вардар (знам дека постат овој месец и дали тоа им влијае на бројката)
 
Последно уредено:
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.965
Поени од реакции
17.787
Шверцери денес (на почетокот на мечот)ги ископираа Комити со облечените кабаници ако добро видов , а бројката во коп (околу 300-350 )можеби најслаба до сега во дуелите со Вардар (знам дека постат овој месец и дали тоа им влијае на бројката)
Пола време ќутат па пола ги пејат оние глупи песни како загина Вардар. Атмосфера рамна на 0
 
Член од
1 април 2013
Мислења
260
Поени од реакции
698
Шверцери денес (на почетокот на мечот)ги ископираа Комити со облечените кабаници ако добро видов , а бројката во коп (околу 300-350 )можеби најслаба до сега во дуелите со Вардар (знам дека постат овој месец и дали тоа им влијае на бројката)
Shverceri cesto praat koreografii so jeleci eve nekoi od niv...
Inace da, najslaba brojka vo duelot so vardar no prva prilila da se igra za vreme na postot i bese ocekuvano, baska so se igrase vo sabota.
 

Attachments

Член од
12 март 2024
Мислења
26
Поени од реакции
98
Член од
12 ноември 2023
Мислења
19
Поени од реакции
75
Zosto nitu edna akcija na komiti koga se znaese deka site postat i nemase nikoj da bide blizu stadionot barem na sufur?.Ovaa bese najdobrata sansa barem da vleguvate vo stadion i da stavite nekoj baner so natpis.
Vtoro sekogas vikate deka ovie ne izleguvaat od cair a vo sekoe derbi se gledat po novi 2-3 maici i nekoj nov shall.Eve ke stavam i nekoi sliki sto gi najdov na brzina
IMG_4368.jpeg
IMG_4369.jpeg
IMG_4371.jpeg
 
Член од
7 ноември 2022
Мислења
88
Поени од реакции
246
Shverceri cesto praat koreografii so jeleci eve nekoi od niv...
Inace da, najslaba brojka vo duelot so vardar no prva prilila da se igra za vreme na postot i bese ocekuvano, baska so se igrase vo sabota.
Јелеќе мое
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.695
Sto e rabota 4 godini nema ni edna pobeda od drugiot klub
2020-2024 :vozbud::vozbud:


Прегледај го приврзокот 411282
Просто неверојатно како клуб што едвај собрал играчи во периодов кој си го нагласил или играл со младинци, не успеал да триумфира со клуб што во истиот период смени 50 интернационалци и има барем 10 пати поголем буџет. И што е најтрагично пак нема да земете титула. Толку инвестиции, власта во ваши раце, на крај едвај една титула. Пола состав македонци, бројот на албанци на прсти се брои. Ве избркаа турците како кучиња од клубот, па пробавте да го уништувате инвентарот за да ве вратат во управа. Три пати вадат соопштение против своите навивачи. Не може ни на дерби да привлечете публика колку што порано во трета лига собиравте.

Потсети ме вие колку пати не победивте во истиот ваков период кога буџетите на клубовите беа обратни?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom