Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 февруари 2011
Мислења
640
Поени од реакции
2.641

Attachments

Последно уредено:
Член од
30 август 2012
Мислења
3.322
Поени од реакции
5.600
Мене ме интересира дали недај боже дојди до отворен судир помеѓу две навивачки групи и некој му ја акни една на Орце мудоњата дали ќе се рачуна за напад на јавен функционер :свиркам:.
Инаку во случајот не ги хејтам Комити него Орцета кој се шлепа за политички поени на нив.
И доста тоа од мал бил дрн дрн , абе тој е сега на функција и никој не го брани , а и треба да оди на утакмици секој си навива за некој , ама брате местото му е на други место да следи натпревар , не во коп.
Ко ќе му заврши функцијата нека прај шо сака.
Наредно очекувам Максо и Обиџуко во копот на Кумани :pos:, а ЗаеФ со Ајдуци :duel:
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.639
Поени од реакции
4.762
Мене ме интересира дали недај боже дојди до отворен судир помеѓу две навивачки групи и некој му ја акни една на Орце мудоњата дали ќе се рачуна за напад на јавен функционер :свиркам:.
Инаку во случајот не ги хејтам Комити него Орцета кој се шлепа за политички поени на нив.
И доста тоа од мал бил дрн дрн , абе тој е сега на функција и никој не го брани , а и треба да оди на утакмици секој си навива за некој , ама брате местото му е на други место да следи натпревар , не во коп.
Ко ќе му заврши функцијата нека прај шо сака.
Наредно очекувам Максо и Обиџуко во копот на Кумани :pos:, а ЗаеФ со Ајдуци :duel:
A vasiot,kop so Kondovski i luge na sds,da ne ide temava vo kurac dosta bese.
Nikoj ne iskomentira za izdanieto na Komiti se fativte site za Orce.
Jako e i bratstvoto od bitola i kavadarci podrzano od dolarite protiv Komiti,sekoja cest.
 
Член од
30 август 2012
Мислења
3.322
Поени од реакции
5.600
A vasiot,kop so Kondovski i luge na sds,da ne ide temava vo kurac dosta bese.
Nikoj ne iskomentira za izdanieto na Komiti se fativte site za Orce.
Jako e i bratstvoto od bitola i kavadarci podrzano od dolarite protiv Komiti,sekoja cest.
Кај ги имаш видено во коп жифти све :pos:
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.135
Поени од реакции
21.050
Ќе има ли навивачки групи на Македонија Англија? Се спомнуваше изразување протест против ФФМ.

Саутгејт со проверени сили доаѓа во Скопје.
Од првичниот состав отпаѓа Медисон поради повреда и најверојатно Белингем.
 
Член од
12 ноември 2023
Мислења
19
Поени од реакции
75
Decki moze nekoj da mi kaze so koj mentalitet vojvodive utre slavat 35 godini postoenje so istovo ime koga glavniot transparent im e izgoren vo nivniot stadion so video?
IMG_4031.jpeg IMG_4030.jpeg
 
Член од
30 септември 2014
Мислења
15
Поени од реакции
117
Ova e fakt i povekje od fakt , deka ova grupa sto se pretstavuva kako NG , vsusnost e partisko krilo na partijata VMRO poslednite 15 god, za porano ne znam ne mozam da tvrdam , niz ovie godini sto gi spomnav imate 1000 dokazi kako funksioneri ,ministri,gradonacalnici,policajci, vo vikend slobodni denovi maskirani u navijacka prepoznatliva uniforma direktno teraat nacionalizam podelba na narod i kauza (tri prsta) sto ne mozat toa da go napravat obleceni u skapo odelo , Svercerite ovaa go znaat odamna i non stop go trvdevme ova tuka no sekogas kako kontra napad i brisenje na nekoi komentari od strana na operatorot se kriese ova, i sto e najapsurdno toa sto sekogas bea tie ne obvinuvaa nas deka sme partisko krilo sto vo nikoj slucaj nikogas ne bilo kaj Sverceri , slikata e dno voopsto za navivackiot duh tuka vo zemjava i sram ako se prosiri ponataka .
 

Attachments

Член од
11 март 2023
Мислења
1.448
Поени од реакции
1.849
Колку може да кошта боја и платно ајде те молам просветли не овде
Што се 2000 евра минимум по натпревар за таква политичка партија, кажи му..
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.359
Поени од реакции
4.882
Колку може да кошта боја и платно ајде те молам просветли не овде
Абе аман па ти, ве зафркавам малку, да се дешава нешто.

Инаку ваљда евтино чим и на Лозари сте се нафатиле да им ги боите платната хаха пак мала шега за вас
 
Член од
25 август 2023
Мислења
287
Поени од реакции
535
Абе аман па ти, ве зафркавам малку, да се дешава нешто.

Инаку ваљда евтино чим и на Лозари сте се нафатиле да им ги боите платната хаха пак мала шега за вас
Hehe bas si duhovit nego eftini boite skapi se kaznite sega a za sto ? Da begaat devojcinjata kako od gjavol
 
Член од
10 август 2023
Мислења
46
Поени од реакции
102
Кореографии , бакли добра иницијатива на политички партии Орце главен во копот.

Кореографии по колку пари одат , да знајме и ние ама шо ни е битно вемеро плаќа..

Орце не е за џабе таму , си ја знај шемата тој

Пс:До кае подгрупата нова на чело со мвр

Пс:кромиди мвр
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom