Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 октомври 2015
Мислења
878
Поени од реакции
2.422
Каков циркуз муабет страни уназад,прво ве нема Струга,Битола,па сега се курчите,сакаш ли да не ве пуштиме ?!?!?!?!!? бобобообобоб
Pa vie samite ovde pisevte basni deka rakometot ne vi e tolku biten, i deka na obicni ligaski utakmici ne odite kamo li na nekoj si jojo kup vo struga, zosto sega prijavuvate gostuvannje? Dali e to rezultat na proslite provociranja na forumot za nedoagjanjeto pred dve nedeli? Dali to znaci deka vie zavisite od forumskite mislenja ?
 
Член од
25 октомври 2012
Мислења
821
Поени од реакции
1.247
Pa vie samite ovde pisevte basni deka rakometot ne vi e tolku biten, i deka na obicni ligaski utakmici ne odite kamo li na nekoj si jojo kup vo struga, zosto sega prijavuvate gostuvannje? Dali e to rezultat na proslite provociranja na forumot za nedoagjanjeto pred dve nedeli? Dali to znaci deka vie zavisite od forumskite mislenja ?
Да сигурен сум дека Комити, цело организирање го базираат на кајгана форумот коментарите.Смешни сте друже прво зошто не идите,па сега зошто идите.Сто пати ви е кажано ФК е приоритет,РК во побитни утакмици.Не си давајте на важност,ни сте биле,ни ќе бидите некој фактор ни во фудбал ни во ракомет,убавото е само за 2 навивачки групи по бог знае колку време,ништо друго.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.993
Поени од реакции
17.885
Не сум навивач, само ми е интересно да си запеам некогаш о Сузана. Многу мерак ми се прави кога ги слушам тие неколку зборови, Пелистер, Битола и Чкембарите со плус еден глагол додаен. Дојдов на Силекс пред неколку недели само за тоа до крај да седам и да го викнам тоа. Поздрав до Битола, градот од каде потекнуваат првите мајстори за паркет :icon_mrgr:
 
Член од
18 септември 2020
Мислења
1.040
Поени од реакции
5.778
Каков циркуз муабет страни уназад,прво ве нема Струга,Битола,па сега се курчите,сакаш ли да не ве пуштиме ?!?!?!?!!? бобобообобоб
Прочитај погоре, "ќе ви го падниме митот за гостување во битола", а идите само поради наш амин... дали сте за то свесни???? Никој не се курчи, луѓе испаднавме, зато не си прајте филмој дека од вас нешто зависело за Битола
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.476
Поени од реакции
6.677
Mislam deka ke se napraj ogromna greska ako se dozvolat gostinski navivaci na ova utakmica.Veke atmosferata e zagreana na maksimalno nivo so nosenje na gostinski navivaci samo mozi situacijata da eskalira ( a sekako ke eskalira) i mozno e da dojdi do prekinuvanje na utakmicata praznenje na tribini i takvi sranja, sho momentalno voopsto ne ni trebat.Cisto neka gi plesnat 1961 i to e to. Buljasite i taka ne gi interesira rakomet nitu bile nekogas na gostuvanje na rk 1961 taka da nema potreba da lecat B-complex vo Bitola. Inaku sekogas sum se zalagal za sekoja utakmica da ima dve navivacki grupi i konecno to glupo pravilo so ni go nametna brko a se kosi so ustavot za slobodno dvizenje na RM , da se trgni, no mislam za ova utakmica ke si pukame sami vnoga ako se pustat gostinski navivaci.
Друже на пролет титулата ко ќе му ја земаме сакаш пред Тв да си или во Јане? Седи олабајсе
Вакво нешто фалеше.
Годино и години се немаме видено на трибина, ебати ривалите....
Ќе дојдат среда, ама и ние ќе одиме на пролет кај нив;)
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.751
Поени од реакции
12.771
Na vodno strogo so sestrite vasi koa doagaat na studiranje tuka :kuracc:
Breeeej kako gi pregore.
Ama brajcata od Cair mnogu zadovolni od vasite nekako :D
Epten izlisen muabet e ova poshto ne se desava u realnosta, za razlika od toj na komita ultras. Edna drugarka neam sto se ebavala so zatucani likovi od cair. Po nekoja sto imala decko albanec imale kulturen obrazovan narod sto uopste ne se zamara so sverceri ili golemi albanii.
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.476
Поени од реакции
6.677
Breeeej kako gi pregore.

Epten izlisen muabet e ova poshto ne se desava u realnosta, za razlika od toj na komita ultras. Edna drugarka neam sto se ebavala so zatucani likovi od cair. Po nekoja sto imala decko albanec imale kulturen obrazovan narod sto uopste ne se zamara so sverceri ili golemi albanii.
Ама заборавате дека колку женски одат од кај нас скопје толку и машки... па сеа види.... јас имам само 10 другари шо учеа скопје и секој викенд беа со скопјанки.
Мене првата љубов ми е скопјанка, Крани се запознавме, одбојкарки беа :backa:
Не знам зошто ама многу не сакат. Паѓат на акцентот мангупски :cenzura::D
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.993
Поени од реакции
17.885
Breeeej kako gi pregore.

Epten izlisen muabet e ova poshto ne se desava u realnosta, za razlika od toj na komita ultras. Edna drugarka neam sto se ebavala so zatucani likovi od cair. Po nekoja sto imala decko albanec imale kulturen obrazovan narod sto uopste ne se zamara so sverceri ili golemi albanii.
Муабет од луѓе во чиј град идат Грци и ебат Битолчанки за еден ручек. Дури и на последново видео од политичката сцена се гледа кој кого ебе и каков дијалект има курвата. У Битола поштено чупе само ако се преселила во Аус од мала
Автоматски споено мислење:

Oo Suzana vi ja ebavme srede skopje znameto vi go zedovme auff
Паркет да не знаеш да поправаш?
Пиши цена во инбокс.
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
144
Поени од реакции
259
Breeeej kako gi pregore.

Epten izlisen muabet e ova poshto ne se desava u realnosta, za razlika od toj na komita ultras. Edna drugarka neam sto se ebavala so zatucani likovi od cair. Po nekoja sto imala decko albanec imale kulturen obrazovan narod sto uopste ne se zamara so sverceri ili golemi albanii.
hahahahahaha a ti kazuvat tebe drugarkite so kogo se ebat ? hahahaha mrsnak ni eden pomini nakaj Cair da ja vidis realnosta bratucetkati so gore nagore :pos:
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
878
Поени од реакции
2.422
Муабет од луѓе во чиј град идат Грци и ебат Битолчанки за еден ручек. Дури и на последново видео од политичката сцена се гледа кој кого ебе и каков дијалект има курвата. У Битола поштено чупе само ако се преселила во Аус од мала
Автоматски споено мислење:


Паркет да не знаеш да поправаш?
Пиши цена во инбокс.
Znaj i knauf da mesti i parket da redi, samo toj ke e majsotrot vo videoto ti mazhot so odi na rabota...Mala shala Ilija bekrija, ne zameruvaj :ROFLMAO:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom