Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.752
Мајмуни слушам многу ќотек ви удриле.Друг пат со памет многу силни сте провоциравте па сте го јаделе на големо.
 
Член од
11 јуни 2014
Мислења
159
Поени од реакции
92
Мајмуни слушам многу ќотек ви удриле.Друг пат со памет многу силни сте провоциравте па сте го јаделе на големо.
Не скинаа во чотек,три шалови и четири блузи ни зедоја двајца на интензивна,пет души потешко повредени и седум во кома хехехехе незнам филмојве од кај ви се хехехе[DOUBLEPOST=1527990286][/DOUBLEPOST]
Во Сабота во 20ч има вмровски протест во Скопје, истиот ден во Струмица во 16:30Ч играт бараж за прва лига Победа - Борец, па ме интересира кај ќе одат попрво мајмуните? :)
Кај тебе дома кафе пиевме
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.752
Не скинаа во чотек,три шалови и четири блузи ни зедоја двајца на интензивна,пет души потешко повредени и седум во кома хехехехе незнам филмојве од кај ви се хехехе[DOUBLEPOST=1527990286][/DOUBLEPOST]
Кај тебе дома кафе пиевме
Епа прашај ги тие двајцата шо дошле пред велешките автобуски да провоцираат како си поминале.
 
Член од
11 јуни 2014
Мислења
159
Поени од реакции
92
Епа прашај ги тие двајцата шо дошле пред велешките автобуски да провоцираат како си поминале.
Тројца беа не се ни чепнати филмој 300 со блузи и шалови мајмуни ништо му немаат земено џабе брат филмој прајте ако сакаа да се тепаат можеа да слезат пред паркот да се тепаме биди поздравен
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.752
Тројца беа не се ни чепнати филмој 300 со блузи и шалови мајмуни ништо му немаат земено џабе брат филмој прајте ако сакаа да се тепаат можеа да слезат пред паркот да се тепаме биди поздравен
Брат нема шо да правам филмови не знам дали ве земале нешто не сум член татко ми бил вчера тие двајца шо испаднале пред велешките автобуси да провоцираат го јаделе на големо дечките треба свеќа да им палат на желките шо ги спасиле живи.
 
Член од
11 јуни 2014
Мислења
159
Поени од реакции
92
Брат нема шо да правам филмови не знам дали ве земале нешто не сум член татко ми бил вчера тие двајца шо испаднале пред велешките автобуси да провоцираат го јаделе на големо дечките треба свеќа да им палат на желките шо ги спасиле живи.
Абе нема врска ти кажувам ако било така како шо кажуваш ти че му земеле нешто шалче , блуза плус ако веќе сакаја да се тепаме можеа да слезат да де тепаме се сретнавме дури ги чекавме автобусите ние поминаа пред нас хулиганите од велес ама не слегоја се беше коректно и веќе ако ги натепале нашиве шо ги провоцирале со блуза од гемиџии барем таа блуза че.ја земеле
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.752
Абе нема врска ти кажувам ако било така како шо кажуваш ти че му земеле нешто шалче , блуза плус ако веќе сакаја да се тепаме можеа да слезат да де тепаме се сретнавме дури ги чекавме автобусите ние поминаа пред нас хулиганите од велес ама не слегоја се беше коректно и веќе ако ги натепале нашиве шо ги провоцирале со блуза од гемиџии барем таа блуза че.ја земеле
Така нека биде брат дечкото шо не успеа да избега како тој другиот си знае најубаво :D
За тоа не треба да се глуми хулиган го јаделе за памет нека е им е.
 
Член од
11 јуни 2014
Мислења
159
Поени од реакции
92
Така нека биде брат дечкото шо не успеа да избега како тој другиот си знае најубаво :D
За тоа не треба да се глуми хулиган го јаделе за памет нека е им е.
Викаш татко ти ти кажал а пишуваш како да си видел иначе ако сви сакале да се тепаме че слезевте кај шо ги чекавме автобусите итака 10минути стоевте значи немаше никаква ситуација за тепање немаше ни потреба а тоа шо сви ми рипнале на 2ца цел автобус се гледа дека све јако тепачи барем блузата од гемиџии шо ве провоцирале да сви му ја земеле ете сви ги натепале ама ни тоа не сви успеале . Биди поздравен и ви посакувам вгодина влез во Прва лига вас и на комшиите наши Пелистер жал ми е за нив лани пат до познан оваа година че патуваат обршани на пелагониско дерби
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.692
Зoштo не кoристите интерпункциски знaци? :icon_mrgr:
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.752
Викаш татко ти ти кажал а пишуваш како да си видел иначе ако сви сакале да се тепаме че слезевте кај шо ги чекавме автобусите итака 10минути стоевте значи немаше никаква ситуација за тепање немаше ни потреба а тоа шо сви ми рипнале на 2ца цел автобус се гледа дека све јако тепачи барем блузата од гемиџии шо ве провоцирале да сви му ја земеле ете сви ги натепале ама ни тоа не сви успеале . Биди поздравен и ви посакувам вгодина влез во Прва лига вас и на комшиите наши Пелистер жал ми е за нив лани пат до познан оваа година че патуваат обршани на пелагониско дерби
Добро брат мене не ми поентата да ти кажам дека Ѓемиџиите ве натепале и дека се појаки од вас сепак бевте далеку помалку од Велешани.Поентата ми е дека нема смисла да се глуми хулиган како тие двајца кои биле млади дечки па сакале нешто да покажат.Они мислеле дека автобусите се затворени и нема да испадне никој сега нека им е за памет за друг пат.Инаку честито нека ви е и фала за искрените честитки па да се надеваме дека следната година влегуваме.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.752
Ги збуни сега. Мислат дека е нешто слично на сообраќајните знаци :pos:.
Правиме разлика не не мисли ти.Одлика на твоето племе е да не ги почитува сообраќајните знаци и сите други закони во државата и со тоа често се губеле човечки животи.А некористење на интерпункциски знаци на форум на никого нема да му наштети.
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
2.009
Поени од реакции
1.905
Правиме разлика не не мисли ти.Одлика на твоето племе е да не ги почитува сообраќајните знаци и сите други закони во државата и со тоа често се губеле човечки животи.А некористење на интерпункциски знаци на форум на никого нема да му наштети.
„ Мислим, значи постојам“...рече големиот филозоф Питу Гули - Декард ... и изчезна !!! :pos:
 
Член од
23 март 2018
Мислења
50
Поени од реакции
20
Мајмуни коа нашле хулигани да глумат ни отиде државата у курац :з
 
Член од
9 ноември 2017
Мислења
523
Поени од реакции
1.161
А гледам Ајдуци во некој хулигански филм се влезени, прво ги нападнаа фаланга/ултра банда(како и да се), па сеа Гемиџии. Прашање до вас, зошто не ги нападнавте Балисти, или не сте толку големи хулигани да нападнете сериозна група, па напаѓате групи од по 50 души што се појавуваат на стадион само за баражи и прослави на јубилеи?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom