Навивачки видеа

Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
^ Све скинери са и такви срања, најлуди дефинитивно са пољациве, заедно со унгарците. Со нив поарно немај работа, гледај на клипот колкави се, неможеш еден понизок или слаб да најдеш. Недај Боже да им се најдеш во раце :)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.446
Поени од реакции
68.659
^ Све скинери са и такви срања, најлуди дефинитивно са пољациве, заедно со унгарците. Со нив поарно немај работа, гледај на клипот колкави се, неможеш еден понизок или слаб да најдеш. Недај Боже да им се најдеш во раце :)
Тогаш имаше една група низ Скопје шетаа цел ден. Се со избричени глави, високи разбацани, си правев филмови како ќе ги тепам хахаха
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576

што ти се вика забава...
 

bootboy

Skopje Bootboys!!!
Член од
29 декември 2008
Мислења
624
Поени од реакции
346
Тогаш имаше една група низ Скопје шетаа цел ден. Се со избричени глави, високи разбацани, си правев филмови како ќе ги тепам хахаха
После шетањето завршиле со чалми на главите! ;)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.446
Поени од реакции
68.659
После шетањето завршиле со чалми на главите! ;)
Можеби, мал бев и не се сеќавам баш најасно како заврши целата тепачка, само знам дека си попив гаден удар од столче во рака :)
 

bootboy

Skopje Bootboys!!!
Член од
29 декември 2008
Мислења
624
Поени од реакции
346
Можеби, мал бев и не се сеќавам баш најасно како заврши целата тепачка, само знам дека си попив гаден удар од столче во рака :)
Не зборам за на стадион тепање, туку тоа што "шетале" низ центарот на Скопје, а тоа како завршиле со прошетката е друга работа...
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.446
Поени од реакции
68.659
Не зборам за на стадион тепање, туку тоа што "шетале" низ центарот на Скопје, а тоа како завршиле со прошетката е друга работа...
Незнам ни за тоа, знам дека сто пати ги начекав низ трговски, купуваа пива од секоја продавница. Толку ми останало од сеќавање од случувањата предмечот :)
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676

Не дека ги сакам многу ама клипчето ептем МИ СЕ ДОПАЃА !
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.020
Поени од реакции
2.059

мислам дечките заслужуваат респект
мината сезона играа у 2лига(по наше) ..се бореа за опстанок..имаат верни навивачи..тоа е за почит
 

Kajgana Shop

На врв Bottom