Навивачки видеа

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од TheTrooper, 17 декември 2010.

 1. TheTrooper

  TheTrooper Психијатриски случај

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  5.762
  Допаѓања:
  4.489
  Тема каде што некое добро видео од некои навивачи може да се постави.Некоја добра песна,кореографија,кортео,некој инцидент,гостување добро......
  Еве неколку кои мене ми оставиле впечаток:


   
 2. Geordie_mk

  Geordie_mk

  Член од:
  2 август 2009
  Мислења:
  1.739
  Допаѓања:
  136
 3. Маци-

  Маци- ragazzo pazzo

  Член од:
  17 април 2007
  Мислења:
  5.702
  Допаѓања:
  2.730
 4. Ѓорѓески

  Ѓорѓески Бивши Скај Дог

  Член од:
  25 мај 2007
  Мислења:
  6.660
  Допаѓања:
  942
  Убави видеа!
   
  На Geordie му/ѝ се допаѓа ова.
 5. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.897
  Допаѓања:
  6.563
   
  На Tamara Tool му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Васил МКД

  Васил МКД Jesus

  Член од:
  20 ноември 2009
  Мислења:
  7.929
  Допаѓања:
  7.150
   
  На Мартин` му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Goran Bt

  Goran Bt локал патриот

  Член од:
  28 јуни 2009
  Мислења:
  6.054
  Допаѓања:
  2.733
 8. никола-те

  никола-те

  Член од:
  6 септември 2009
  Мислења:
  2.538
  Допаѓања:
  759
 9. Кико Д.

  Кико Д. ULTRAS - way of life

  Член од:
  26 јануари 2010
  Мислења:
  10.827
  Допаѓања:
  8.438
  Уфф само какви навивачи имаат Асколи иако играат втора лига. Такво лудило можи само да се доживее, не можи да се опиши со зборови :) секоја чест за бјанконерите на Асколи :)
   
 10. Geordie_mk

  Geordie_mk

  Член од:
  2 август 2009
  Мислења:
  1.739
  Допаѓања:
  136
  Најубави песни имаат според мене.

  --- надополнето ---

  и оваа песна многу ми се свиѓа на наполетани 1:10
   
 11. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.897
  Допаѓања:
  6.563


  3:10 :nesvest:
   
 12. ТетексФан

  ТетексФан

  Член од:
  8 април 2007
  Мислења:
  16.034
  Допаѓања:
  9.122
 13. Tоni

  Tоni ILLYRIAN

  Член од:
  26 февруари 2009
  Мислења:
  13.366
  Допаѓања:
  9.694
  131.76 децибели!!! :vozbud:

   
 14. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.897
  Допаѓања:
  6.563
 15. Beck's

  Beck's

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.418
  Допаѓања:
  9.087
  onie od Amsterdam ne se normalni,posebno deckoto so tapanot,kakov samo ritam drzi :vozbud:
  ama ovie se izvonredni :cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:

   
  На Marcony му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: