Навивачка музика

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од ultras1988, 30 август 2015.

 1. Tirke

  Tirke

  Член од:
  13 јануари 2014
  Мислења:
  406
  Допаѓања:
  258
   
  На ckembarbtt му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ultras1988

  ultras1988 Anti-Antifa

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.210
  Допаѓања:
  3.656
  Old Capital Boys - Велико Трново
   
 3. ultras1988

  ultras1988 Anti-Antifa

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.210
  Допаѓања:
  3.656
  Коњица Ливно (Хрвати) трета лига Босна и Херцеговина.
  Нека учат помалите како може со малку луѓе, да се направи совршена група.
   
 4. ultras1988

  ultras1988 Anti-Antifa

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.210
  Допаѓања:
  3.656
 5. ultras1988

  ultras1988 Anti-Antifa

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.210
  Допаѓања:
  3.656
  Феноменална продукција на песна и спот, секоја им чест.
   
  Последно уредено: 21 мај 2018
 6. bucio

  bucio Урбан индијанец.

  Член од:
  8 јули 2008
  Мислења:
  15.334
  Допаѓања:
  6.905
 7. pixa

  pixa

  Член од:
  19 септември 2009
  Мислења:
  3.098
  Допаѓања:
  2.105
 8. ckembarbtt

  ckembarbtt

  Член од:
  8 октомври 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  439

  Polish hool rap,браќата од Полска издоминираја во нивни стил,RPK лајна да јадат.Иначе спотот е склопен со снимки од гостувањето во Lodz каде присуствувавме и ние,вечерта пред гостувањето и од домашниот натпревар со Widzew Lodz,за организација која ја имат и колку се понапред од нас имав слушнато од тие шо биле на претходните збиднувања,ама овај пат се уверив самиот,научна фантастика е единственото појаснување за споредбата помеѓу нив и било која Мк. група..

  Додаток:
  Оф топик е ама добро е да се види,видео од гостувањето против Widzew Lodz,1:43 Чкембари делириум :ROFLMAO::ROFLMAO:
   

Сподели преку: