Навивачка музика

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од ultras1988, 30 август 2015.

 1. Tirke

  Tirke

  Член од:
  13 јануари 2014
  Мислења:
  409
  Допаѓања:
  258
   
  На ckembarbtt му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.239
  Допаѓања:
  3.684
  Old Capital Boys - Велико Трново
   
 3. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.239
  Допаѓања:
  3.684
  Коњица Ливно (Хрвати) трета лига Босна и Херцеговина.
  Нека учат помалите како може со малку луѓе, да се направи совршена група.
   
 4. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.239
  Допаѓања:
  3.684
 5. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.239
  Допаѓања:
  3.684
  Феноменална продукција на песна и спот, секоја им чест.
   
  Последно уредено: 21 мај 2018
 6. bucio

  bucio Урбан индијанец.

  Член од:
  8 јули 2008
  Мислења:
  15.670
  Допаѓања:
  7.180
 7. pixa

  pixa

  Член од:
  19 септември 2009
  Мислења:
  3.220
  Допаѓања:
  2.270
 8. ckembarbtt

  ckembarbtt

  Член од:
  8 октомври 2015
  Мислења:
  430
  Допаѓања:
  517

  Polish hool rap,браќата од Полска издоминираја во нивни стил,RPK лајна да јадат.Иначе спотот е склопен со снимки од гостувањето во Lodz каде присуствувавме и ние,вечерта пред гостувањето и од домашниот натпревар со Widzew Lodz,за организација која ја имат и колку се понапред од нас имав слушнато од тие шо биле на претходните збиднувања,ама овај пат се уверив самиот,научна фантастика е единственото појаснување за споредбата помеѓу нив и било која Мк. група..

  Додаток:
  Оф топик е ама добро е да се види,видео од гостувањето против Widzew Lodz,1:43 Чкембари делириум :ROFLMAO::ROFLMAO:
   
 9. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.239
  Допаѓања:
  3.684
  Прејако нешто во изведба на Гробари Фонтана (Забрањени).
   
  На ckembarbtt му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: