Навивачка музика

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од ultras1988, 30 август 2015.

 1. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.217
  Допаѓања:
  3.676
  Со оглед се активира и тоа нa големо подфорумот, решив да ја отворам единствената тема која фали а тоа е за навивачка музика.Така да може да се споделуват песни кои за своја тематика ја имат љубовта кон клубот,градот и својата група.
   
  На Ska Maniac и StOrMK им се допаѓа ова.
 2. Ska Maniac

  Ska Maniac Бараба

  Член од:
  2 октомври 2013
  Мислења:
  3.575
  Допаѓања:
  3.420
  А смее за држава ??
   
  На ultras1988 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Комита Ултрас

  Комита Ултрас Ултрас Модератор

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  8.377
  Допаѓања:
  12.642


  :cool:
   
  На El Hefe, mickey mouse и ultras1988 им се допаѓа ова.
 4. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.217
  Допаѓања:
  3.676
  Може :D:D
  Кога сме кај Прв Ред да ја објавиме и химната на македонскиот и светскиот фудбал :P
   
  На El Hefe и mickey mouse им се допаѓа ова.
 5. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.436
  Песнава е најнавивачка. Нема натпревар каде ние играме, а песнава не се пее......:)

   
  На StOrMK му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ska Maniac

  Ska Maniac Бараба

  Член од:
  2 октомври 2013
  Мислења:
  3.575
  Допаѓања:
  3.420
  Oдвај се сетив на бендов :confused:
   
 7. SkopjeUltra'

  SkopjeUltra'

  Член од:
  1 август 2015
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  429
  Секоја чест за оние што останаа на истокот на ЈНА
   
  Последно уредено: 1 септември 2015
 8. mickey mouse

  mickey mouse Багабонти

  Член од:
  5 септември 2011
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  2.421
   
  На Ska Maniac му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.217
  Допаѓања:
  3.676
  Кога сме кај Гробарите кои останаа на Исток, убедливо најемотивна бар за мене песна од Забрањени
   
 10. Ska Maniac

  Ska Maniac Бараба

  Член од:
  2 октомври 2013
  Мислења:
  3.575
  Допаѓања:
  3.420


   
  На mickey mouse му/ѝ се допаѓа ова.
 11. RedStarFan

  RedStarFan

  Член од:
  12 декември 2010
  Мислења:
  4.342
  Допаѓања:
  3.748
 12. Goran Bt

  Goran Bt локал патриот

  Член од:
  28 јуни 2009
  Мислења:
  6.054
  Допаѓања:
  2.733
 13. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.217
  Допаѓања:
  3.676
   
  На DimeBratot и mickey mouse им се допаѓа ова.
 14. DimeBratot

  DimeBratot

  Член од:
  4 декември 2014
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  169
  Сеа у моментов песнава ја слушам значи свака им част на Хрвативе :bravobe:колку само добри навивачки песни имаат браво !
  На посенава после 3:15 минута вистинско ежење,незнам секоја им чест капа доле :bravobe:
   
  На Ska Maniac му/ѝ се допаѓа ова.
 15. pixa

  pixa

  Член од:
  19 септември 2009
  Мислења:
  3.136
  Допаѓања:
  2.164

  Нешто у склоп со актуелни активности :)
   
  На комшијаTи му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: