Навивачка музика

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
3.011
Поени од реакции
7.084
Песна посветена за Бојсите во Атина !

 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
3.011
Поени од реакции
7.084
Динамо Берлин
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.389
Поени од реакции
8.346
Динамо Берлин
За вкус не се расправа нели, меѓутоа мене ова ми звучи некако многу лошо, на Т Гоуст за Кумани е далеку подобра од оваа.
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
3.011
Поени од реакции
7.084
 

ultras1988

4600
Член од
6 февруари 2014
Мислења
3.011
Поени од реакции
7.084
Lauta Army - Локомотив Пловдив

 

fisherman89

ОХРИДСКА АРМИЈА
Член од
24 април 2024
Мислења
9
Поени од реакции
46
Еве една многу многу стара песна за Рибари Охрид

 

Kajgana Shop

На врв Bottom