НБА сезона 2022/2023

Статус
Затворена за нови мислења.

Magic Mike

Blessings and Love
Член од
20 септември 2023
Мислења
974
Поени од реакции
2.592
И Спарси имаа младо талентирано јадро и нема се да се врти околу Wemby таму.
Keldon Johnson,Devin Vassell,Jeremy Sochan,Malaki Branham секој од нив може да биде the next big thing во НБА и треба да се запазат.
Имаат опции Спурси а и Поп со сигурност нема да му овозможи толку слобода на Wemby.
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
923
Поени од реакции
1.396
Ej stvarno izleze posle 5 minuti, da ja igrase cela prva cetvrtina 20 poeni ke im stavese.
P.S ognomet od poeni Real repetira trojki, utakmicava odi 250+ poeni.
Mn lesno overot 215.
Автоматски споено мислење:

Auuu vecer oficijalno Lillard ke debitira za Baksi.
Spremete pukanki 229.5+ protiv Memfis nema da se igra odbrana
 
Последно уредено:

Magic Mike

Blessings and Love
Член од
20 септември 2023
Мислења
974
Поени од реакции
2.592
Стротер изглеа е добар. (y)
Овие подготвителни натпревари не се баш мерило и Cam Thomas парче прави на подготвителниве и во G League но не добива вистинска шанса во Бруклин бидејќи не игра одбрана.
Убаво би било да им се погоди Strawther на Денвер бидејќи не најдоа вистинска замена за Bruce.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom