Мрсни вицеви...

  • Креатор на темата irena_gvg
  • Време на започнување
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
Се сексаат Трпе и Трпана и во еден момент Трпе, на врв на екстаза, се вкопува во место. Трпана чека, чека, и едно време му вика:
- Абе ајде, што застана?-
Ќути Трпано, финтава е од интернет порничи. Се вика „buffering video“.

--- надополнето ---

Некоја женска се враќа дома, и мајка и и вика:
- Си пушела, а?
- Не бе мамо, сакаш да ти хукнам?!
- Не, забриши се!
 
P

PewDiePie

Гостин
isto si bila nekoja prostitutka i za nea kruzele glasini deka moze da pusi i da pee vo isto vreme. posol nekoj covek za da se uveri, i platil i vlegol vo edna temna soba. tipkava go viknala na krevetot i pocnala da mu go pusi. pocnala i da pee- lalalala. ovoj sakal da vide sto e rabotava, go zapalil svetloto i videl deka taa nema edno oko


 
Член од
21 јуни 2010
Мислења
192
Поени од реакции
13
Незнам дали овој виц е баш вулгарен ама ајде:

Ќерката: ( седи во собата и се слуша ) Бејбе, бејбе, бејбе оооооох !
Таткото: ( влегува ) Што правиш ќерко ???
Ќерката: Гледам порнич !
Таткото: Уффф, фала богу, си мислев го слушаш Џастин Бибер !
 
P

PewDiePie

Гостин
Синот: Тато, како изгледа пичката?
Таткото, збунет: Пред или после секс?
С: Пред секс.
Т: Епа сине, си видел ли расцветана роза, со нежни розеви ливчиња?
С: Аха, а после секс?
Т: Си видел ли некогаш булдог како јаде мајонез?

 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.384
Поени од реакции
21.930
Затвореник конечно бега од затвор по цели 15 години одлежани во него. Уште првиот ден влегува во куќа за да краде пари и оружје.
Во спалната начекува брачен пар во кревет. Го заврзува мажот за столче, а девојката за креветот. Потоа се качува вр девојката и ја бакнува по вратот и оди во бањата. Потоа мажот и вели на жената:
- Слушај жено. Овој човек е многу опасен погледни му ги алиштата со години бил во затвор. Го видов како те бакнува сигурно не осетил жена долго време. Прави како што ќе ти каже и ако бара секс не се противречи оти ќе не убие. Издржи душо, те сакам!
Жената му рекла:
- Извини ама не ме бакнуваше. туку ми шепнуваше на увото. Ми рече дека е геј и дека си му изгледал слатко. Ми побара вазелин и му кажав дека е во бањата. Па ти не се противречи и прави што ќе ти каже! Издржи душо, те сакам.
 
P

PewDiePie

Гостин


Се сретнале две другарки на 15 години од матура и почнале да се распрашуваат, за мажи, за деца, за работа, па на крај и за
сексуалниот живот. Прво едната вика:
- Абе, ние секс имаме еднаш неделно, ама не е ништо посебно. Кај тебе, како е?
- Супер е кај мене, особено откако почнавме со С и М.- Аууу, не знаев мори дека си ти по таквите работи. И, како е?
- Одлично. Он Спие додека јас Маструбирам.​




 
P

PewDiePie

Гостин
Иде внукот кај дедото и го прашува:
Дедо,што е најубаво на свет?
и дедово му вика:
Внучко,пи*ка е најубавото нешто на светов.и малиов цел среќен иде кај бабата и и вика:бабо,бабо,дедо вика дека најубаво нешто на свет е пи*ка.а оваа му вика:остај го бе дедоти,појма неам што збори,нема к*р он пробано,затоа така вика.


 

van Postar

поштен ко поштар
Член од
8 јули 2010
Мислења
173
Поени од реакции
16
Некој Кумановец фатил златна рипка и рипката му рекла:
- пуштиме и ке ти исполнам една желба, а овој и рекол:
- сакам Ауди Q7, рипката рекла:
- сакаш на лизинг или на рати, Кумановецот и рекол:
- а ти сакаш у зајтин или у мас :cheeky1:
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Мажот од сабајле си пие кафето и одеднаш жена му го мава одпозади по глава.
- Зошто ме удри!?
- Ти најдов ливче во панталоните на кое пишува Елена!
- Па што?! Тоа е името на кучето на кое се кладев!
Наредното утро жената повторно го мава по мажот одпозади.
- А зошто пак сега ме маваш?!
- Твоето куче се јави!
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.384
Поени од реакции
21.930
Две другарки разговараат:
- Моите ми забранија да водам љубов од половина надоле.
- И што правиш сега?
- Дупам на глава.
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
46
Поени од реакции
1
Синот си фатил женска и му кажува на таткото,вака и вака,

шотреба да правам сега?

Таткото му вели ке ја земиш ке ја носиш на кино на кафе потоа во хотел и ке ја легниш

ако заглавиш негде јависе ке дојдам да ти покажам.

{таткото уверен дека ке заглави сино бидеки му било прв пат да има односи со девојка, па си вели ке пробам и јас нешто младо на овие години}

По некое време ѕвони сино и му вели тато јас заглавив иди.

{таткото радосен}

Стигнал и му вели кажи сине ајде каде заглави.?

{оди накај девојката}

Синот му вели абе ела ваму покажи на оваа глупава како се пуши...:pos2::pos2::pos2:
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.384
Поени од реакции
21.930
Градско девојче се омажило за богат селанец. И им било добро дури и свекрата ја сакала, зошто се работела. Еден ден иде синот и и се жали на мајка му
- Супер е жената мамо, ама не ми дава. Ај те молам речи и да ми даде?
Мајка му се согласила и еден ден на кафе ја прашува снаава:
- Ќерко зошто не му даваш на син ми, многу се жали?
- Мамо јас дојдов тука да бидам домакинка, од стапови преку глава ми е дојдено.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.384
Поени од реакции
21.930
Две прилепчанки си гледале на кафе:
- Сестро имаш „С” че имаш срејча, имаш „П” че имаш многу пари, имаш и „Ч” че имаш секс!
- E кај од сестро „Ч” со секс?
- Че те ебат сестроооо.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
Дечко и девојка сакале да се сексаат но не знаеле каде: Девојката вели:
-Mожеме да одиме кај мене. Само имаме кревет на спрат, а сестра ми спие на долниот. Затоа кога ќе речам Хамбургер тоа значи побрзо, а кога ќе речам Чизбургер тоа значи побавно.
Добро, рекло момчето отишло кај девојката дома. Почнуваат да се сексаат и девојката вели хамбургер хамбургер. По некор време вели чизбургер чизбургер. По некое време чизбургер чизбургер, потоа пак хамбургер, хамбургер. На тоа се јавила сестричката.
-Престанете со тие сендвичи цело време ми паѓа мајонезот.
--- надополнето: 6 јануари 2012 во 22:31 ---
Татко и Мајка решаваат да се сексаат арно ама децата нонстоп со нив по дома и никако не можат па тој и рекол кога ке седнеме да ручаме ти ке си истуриш супа на тебе и ке одиш до тоалет и ја као ке идам да ти помогнам и ке напраиме работа. И добро седнале да ручаат и мајката истурила супа на неа и почнала леле што напраив па таткото почнал да и вика несмасна кокошко и отишла оваа во тоалет и татково вика ке идам ја да и помогнам и почнале таму работа да се сексаат и после некое време едно од децава вика што направија бе овие ке одам да видам и кога отишол да види гледа дека се сексаат и вика: Немој некој да истурил супа тато ке го утепа од ебење!
--- надополнето: 6 јануари 2012 во 22:32 ---
Некој човек имал проблеми со потенцијата нешто. Ошол на доктор и ја прашува докторката. Докторке има ли нешто за дигање? Докторката му вика: Има де вијагра ќе си земеш де. И тој зел вијагра ама малце ја претерал мавнам едно пет шест комада. И почнал една партија со жена му, втора партија со жена му, трета партија. И жена му му вика: Не си нормален бе манијак тој пак со Бандерата по куќа ги бркал сите Баба дедо, Децата пиштат вриштат, се испосокриле овој се јавува на доктор и вика докторе шо да прам цела куќа ми испобега од дома. Докторот: Имаш ли кисело млеко дома? Имам. Стај го у кисело млеко бре човече. Зема тој кисело млеко ја става бандерата во него и бабата сокриена го гледа како го реди во кисело млеко и вика:
Бегајте овој го полни па го полни Бегајте!!!
 

Lord Macedon

Етнички жител на Кајгана
Член од
12 септември 2008
Мислења
135
Поени од реакции
21
Си седат два кура и гледале филм. И едниот му рекол:
-Ај кога си станат тури една часа вода
 

Kajgana Shop

На врв Bottom