Мразам да го правам тоа!

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување
Член од
1 август 2007
Мислења
40
Поени од реакции
0
Мразам кога треба да станам во 6:00 за на школо.
Мразам кога со ќеиф ќе се спремам за да излезам, и ненадејно ке заврни.
Мразам кога треба да учам нешто што не ме интересира.
Мразам кога се расправам со мајка ми.
Мразам досада.
:nerv:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
511
Поени од реакции
228
Мразам да се расправам и да докажувам нешто на тврдоглави луѓе..
мразам кога Вардар губи
мразам кога не газат, а ќутиме(стално е така)
мразам кога каснат други(јас стално каснам)
мразам кога ми закључуваат теми на форум :kesa:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
852
Мразам кога треба да учам односно, кога ништо не можам да сфатам од прочитаното!
Мразам кога треба по горештината да се симнувам од 6-ти кат до долу доколку дошле гости (за леб и сл. не ми е мака).
Мразам кога цел ден ќе ми помине безцелно.
Мразам кога се доведувам во ситуација да треба да исконтактирам некои личности што не ги поднесувам.
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Mrazam koga nekoj ne me slusa,i mi vika aj poftori ne te slusnav...uffff smrt mi e toa!mrazam koga ke si ja sredam sobata i naredniot den ke vidam lom so sama sum go napraila!mrazam koga nekoj me prai budala i ja go provalam............
 
Член од
1 септември 2007
Мислења
26
Поени од реакции
1
Mrazam koga ke me razbudi nesto:violent1::violent1::violent1: i mrazam da se izvinuvam
 
Член од
25 август 2007
Мислења
35
Поени од реакции
6
Mrazam zabrani,
mrazam da stanuvam rano,
mrazam cveklo,
mrazam ucenje,
mrazam nekoj luge,
mrazam koa mi se dere tatko mi...
mnogu stvari mrazam!!!
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
Мрзам кога некој ќе почне да ми збори и ќе отиде у некоја петта соба и таму си работи нешо, а ја се мучам да го слушнам.
Мрзам да идам у школо, поготово кога врне па треба или да настинам или да носам чадор, а МРЗАМ да носам чадор...
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Мразам кога ќе се намачам нешто да објаснам за некој да ме свати и разбере и откако ќе завршам да ми каже дека не ме слушнал убаво.
Мразам да излегувам по дождливо време.
Мразам кога треба на завршам некоја работа, во моменти кога ме мрзи дури и да дишам.
 

Tanurovski

How you doin'
Член од
21 јуни 2007
Мислења
56
Поени од реакции
4
Мразам кога треба да станам рано, мразам кога треба да идам по леб, сега моите се на одмор и мразам кога треба да мијам садови, да средувам по дома, мразам кога некој ќе ме бара на телефон додека спијам, го мразам времево вакво облачно, мразам кога ќе ми снема батерија на телефонот, ептен мразам кога ќе ми падне интернетот, мразам кога некој ќе ми вети нешто а не може да го исполни, мразам лицемерие, мразам кога непланирани нешта излегуваат во последен момент... Толку сега за сега, не ми текнува повеќе... :)
 
Член од
24 август 2007
Мислења
21
Поени од реакции
0
хммм најмногу од се мразам да мијам чинии после да одам до продавница поготово кога е жешко мразам да седам на досаден час (а ги има многу) и други работи ама не ми текнува моментално супер сум расположена за да мислам на работи што ги мразам :) :icon_mrgr
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
мразам школо
мразам студ
мразам кога треба рано да станувам
мразам кога треба да се оправдувам за секоја ситница
мразам кога треба да прифатам нешто што не е така
мразам кога лугето во моменти немаат доверба
 

Kajgana Shop

На врв Bottom