Моќта на Фотошоп

Член од
8 јануари 2015
Мислења
39
Поени од реакции
9
Abe znae li nekoj nekoja photoshop programa koja e dobra i besplatno mozham da ja simnam?
Јас успеав да симнам тајм лимитед 30 дена фотошоп цц од адобе(adobe creative cloud).Еден од најдобрите програми кои можат да се најдат на нет,ама повеќе од 30 денови ако сакаш да го користиш мораш да платиш.По неколку денови успеав да најдам крак
па го заебавав малце оној што е познат на јутуб за туторијали.Кој сака би му помогнал да го има photoshop cc
 
На врв Bottom