Мојот најголем грев

Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Лоша карактерна особина, неодлучност за многу работи до самиот крај!
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
За НАЈголемиот не сакам да пишувам, инволвирани се неколку членови од форумот ...

Еднаш на една комшика и го пуштиме кучето, она ногу се плашеше, бегаше, падна, се сорина цела, 2 раци ги скрши... и поголем грев од тоа има ли :) натаму да не кажуам, не е за кажување...
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
212
Поени од реакции
12
Па незнам дали ми е ова најголемиот грев,ама многу идиотски ,кретенски и грешно се осеќам кога ке помислам што направив.Средно школо е ова.Се кладевме со уште тројца пријатели(воопшто не блиски,дури беше тоа како кладење меѓу три друштва) во гајба пиво,една девојка кој прв ке ја смува.И бев прв ,и ќарив по една гајба пиво од двајцата и фино се напивме со мојата екипа.А со девојкава се заидовме 2-3 месеци ,ама од некаде дозна како почна врскава.Кога дојде време да расчистиме се молев да се отвори земјата да ме голтне:kesa:
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Многу зезнато, комплицирано и опширно прашање.... гревот е нешто повеќе од некоја си грешка и тешко дека јас би можел да одредам за мене кој е најголемиот... :toe:
 
R

RAYTHEON23

Гостин
уффф.....па не сум од тие човек на човека=звер...ама најголемиот грев го направив кон околината и себеси...платив али помина и не е сериозно.

а да и аушвицот за жаби и др животиња:toe:

ЕДИТ многу рипав...од гаражи кровови...и детиште не ми беше јасно 10 години може бев,па си велам чим ја рипам мора и овие па така еднаш брат ми го турнав...а друг пат едно другарче....се испотепаа

Многу зезнато, комплицирано и опширно прашање.... гревот е нешто повеќе од некоја си грешка и тешко дека јас би можел да одредам за мене кој е најголемиот... :toe:
епа не си силувал...убивал..не си воен злосторник!!!

така да има некој грев од кој пател некој изгледа:toe:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
па кога бевме мали имаше едно девојче тука во комшии и беше малку да не речам приглупаво. се плашеше од се и сешто. и ние приметивме дека се плаши зедовме пиштол од дома, играчка секако на диаболи , и ајде ќе ја плашиме. ајде кој да ја плаши еве го дарко и јас помал ни 5 ни 6 го зедов пиштолот ја викнавме надвор, таа излезе и јас и го вперив во неа. таа кога фати да пишти, кога фати да вреска децава сите побегнаа дома мене ме оставија сам таа готово цркна од плачење и на крај се онесвести:nesum:. јас позеленев мислев умре:uvo: и и јас со трчање дома, задишан одма ме сетија дома па им кажав па појдоа да видат како е, што е, девојчето. за среќа се помина во најдобар ред ја виделе некои луѓе па ја однесле дома. сега само мене ми е дури и ден денеска мака што ја оставив сама онесвестена иначе готово заборавено е тоа......... тој е најголемиот грев што ми текина сега иначе има и други глупости:jaj: .
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.229
Поени од реакции
6.710
Pred 3-4 godini imase 1 turnir vo dota. Se plakase po 100 denari od covek. I nie drugarite-pilistarci,nikoj nema pojma. I vleguvame vo toa internet kafuleto i gledame se zafateno. Nie sakavme da igrame kanter. I tie drugari so igrale dota me namestija,tie da stisnat F10 i e a jas da stisnam Q(taka se gasese). I jas ni 1 ni 2 na 1 drugarce(a toa socijalen slucaj,ama igrase). I ja iskluciv i ova detevo zal mu padna. I mene sea mi e zal koga ce pomislam bidejki deteto bese socijalen slucaj bes tatko :jaj:
 
Член од
18 април 2008
Мислења
876
Поени од реакции
213
секако дека сите имаме гревови и ПОГОЛЕМИ гревови... е сега најнормално дека поголемите гревови не се за пред сите и тие најобично останат си засекогаш со нас ( или 2-3 најдобри другари ) а више ако се кажат пред сите (пример. на темата да се напишат) тугај више престануват да бидат гревови пошто нели... признаен грев е пола грев :smir:
така да не очекувај ништо повеке од `украдов....` , `скапав...` или претепав го/ја.....`
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Темите се споени затоа што разработуваат еден ист проблем...
Најзлобна работа или најголем грев ми е кога си дозволив неколку тајни кои ми беа доверени од личност која ме повреди, испливаа на површина со што му уништив многу работи:) Како и да е, си заслужи.
Инаку, цел живот ќе ме мачи една моја многу грда постапка. Во второ одделение, една другарка дојде на мојата клупа на крај од школската година и ми се пофали колку убаво и се завиткани книгите (до тогаш не и беа), а јас злобно и се изнасмеав и и’ реков: „Леле, ти глупава си? Сега ли ти текна?!“
Звучи глупаво, ама стварно и ден-денес ми е криво за тоа.
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
Са извињавам господине оти 2 теми имало :smir:

едит: како грев :pos2::pos2:
 
Член од
29 март 2009
Мислења
110
Поени од реакции
1
Пред 2 години се заљубив во дечкото на најдобрата другарка. И воопшто не се трудев да го избегнам тоа.
 
D

dh00|

Гостин
кога украдов Милка од 250гд. но не е само тоа:pos2:
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Уше да беше само еден...

Кајгано, ти се наоѓа еден том виртуелна хартија?:nesum:
 

Lady Gaga*

«3 Him!
Член од
4 јануари 2010
Мислења
293
Поени од реакции
19
Се смував со бифшиот на братучедка ми .. незнаев .. незнаев!! :nesum:
 
К

Кики.

Гостин
и удрив шамар на бртучетка ми ама не бев јас крива, она демек ке ја убие баба ми со пиштол од пластелин и јас ни 2 ни 3 шамарот ццц:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom