Мона Лиза нацртана во Paint!

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
од кај знаеш дека е дечко:smir::)
инаку да, секоја чест.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Топ ја средил и тоа во Пеинт...
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.605
Поени од реакции
21.063
Одлично. Значи имало и подобар од мене на Paint....
 

Fama

Bombin' thru the speakaz
Член од
10 февруари 2009
Мислења
518
Поени од реакции
19
Секоја чест за оној што ја изработил сликата.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Ако не е местено тогаш би му пуштил рака на овој мајсторов...
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.044
Поени од реакции
2.289
Како има живци за ова.
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
Супер...Ѕвер е типчето,му се восхитувам
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
За ова одамна се има дебатирано и се откри дека не е цртано во пеинт. Фраерот си се извини за неговата монтажа, ама вети дека ќе се обиде да ја нацрта и ќе го прикажел оригиналото негово дело :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom