Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Барам тип на кошули -floral .Така ги најдов секаде на интернет .Една веќе си купив од франкфурт па сега ако може некој да ми каже каде има и во македонија и во еу држави ?
 
Член од
11 ноември 2015
Мислења
302
Поени од реакции
118
Ме интересира каде можам да најдам некоја класична ветровка/јакна/шушкавец која ќе претставува алтернатива за сако од одело (односно која ќе одговара на елегантни панталони) и ќе може да се носи и по вакви влажни и ветровити денови, а која пак нема многу да топли?:unsure:
Пребарував на Интернет, но не пронајдов нешто конкретно, со исклучок на некои модели кои мислам дека повеќе ќе одговараат на фармерки и тренерки отколку на класични панталони. Пред се преферирам да не е со качулка, а материјалот да е нешто како, како на пример, ова или ова, а пак да е премногу развлечено, односно нормално припиено за телото како што е ова. Ве молам за мислење.:)
 
Последно уредено:
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Дами, кажете продавница каде што можам да купам накит(ланчиња ми се вртат во глава, комбинација да биде од нешто просто а младолачко што ќе одговара за секој дневна употреба), за поклон е.
 
P

Patience

Гостин

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Како да го извадам принтот од една испечатена блуза? Прво помислив со пегла, но мислам дека така ќе се оштети блузата:)
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
794
Поени од реакции
272
Каде можам да најдам ваков стил на машки јакни низ Скопјево по пристапни цени ? Видов во Бершка, ама не ми се даваат 100 евра за јакна ..:) 2015-Winter-Jacket-For-Men-Best-Quality-Winter-Jacket-For-Men-Fashion-Mens-Long-Coats-Solid.jpg
 

The Ocean

Money. Power. Glory.
Член од
4 февруари 2016
Мислења
140
Поени од реакции
66

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Каде можам да најдам ваков стил на машки јакни низ Скопјево по пристапни цени ? Видов во Бершка, ама не ми се даваат 100 евра за јакна ..:)Прегледај го приврзокот 160224
Мој совет ти е да разгледаш низ Шутка. Ем имаш голем избор, ем имаш пристојни цени, ем се поквалитетни јакните за разлика од оние шушкавец од јакна што можеш да ги видиш низ центрите на градовиве:)
 

Waverly Raven

Valedictorian
Член од
3 мај 2013
Мислења
152
Поени од реакции
78
dali znaete kade moze da najdam vans patiki vo skopje? fala vii :):)
Имаш во office shoes во ГТЦ и city mall... А можно е да има нешто останато и во madness ама пред некое време ми рекоа дека нема да добиваат vans, незнам види..
 

SaLt

symbian & iOS master & android
Член од
2 април 2005
Мислења
291
Поени од реакции
84
Каде можам да најдам машки сакоа поголем број пошто овие се струкирани ми се по продавнициве. Или ако има некој добар кројач за машки сакоа кажете

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom