Менструација

Член од
20 декември 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
She like`s it br00tal. Cock into the bl00d.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.555
Поени од реакции
29.003
Од сите божји денови во месецот, ти најде да имаш секс баш тие денови кога крвариш со намера да забремениш?
Убаво напиша претходен член или си трол, или некој те излажал дека за време на менструација најбрзо се забременува.
Више ако те интересира купи си тест за бременост и појди до локалниот гинеколог.
 
I

indigo child

Гостин
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
AHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Дариа како си ме изнасмеала ! ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( :
Секоја ти чест ! (((((((((((((((((((( :
 
S

smexy

Гостин
Ја на твое место ќе му јавам да почнат неговите да ги спремаат бовчите.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.710
Za vasa informacija, sakam da ostanam bremena i prasav kolkavi se sansite za zabremenuvanje, jas nikade ne napisav deka ne sakam da ostanam bremena....... Ako sum sakala da izbegnam bremenost sigurno nemalo da se ebam bez zastita, a kamoli da mu dozvolam da svrsi vo mene... Taka da ne go trosete vremeto na bezvredni komentari tuku ako znaete odgovorete a ako ne mozete da se fakate u gz glupaci ti edeni....
таа информација требаше да ни ја дадеш на почетокот, а не сега.
шансите за забременување се мали, ама ако сакаш да останеш трудна, треба да имаш секс ПОСЛЕ менструација, а не за време на менструацијата.
да, да, ти знаеш што сакаш. прашање е само дали твојот дечко го сака истото.
и немој да ми рипнеш да кажеш дека и тој сака дете.
ако сакате, одете и *бете се. не отварај теми кои се излишни.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
So... we're still on for mekici?
 
S

smexy

Гостин
Ne se grizam voopsto, tuku samo togas imavme sex i od togas voopsto ne sme imale i nema da imame do krajot na mesecov, prasav bidejki me interesirase dali ke mi se ispolni zelbata od toj pat, Prvin videte sto e rabotava , a ne da gi lecite vasite frustracii na mojava tema.
А мора да е од него детето?
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
ako tolku mnogu sakas deca,a tvojot sakan ne go biva za pravenje deca,mozes da me baras vo sekoe vreme od denot za pomos :)

P.S.no potoa ne priznavam deka e moe :)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Daria............................................................................................................................................ИМАШ УБАВ НИК <333 ;* ама знам дека не се викаш така.
како и да е mwaHHH

а да: Честито приновата !! Ч)
 
Член од
24 јули 2011
Мислења
11
Поени од реакции
0
хахаха страшна работа кај отиде светов :) хахаха оваа изгледа на 16 сака деца :) хахахах
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
113
Поени од реакции
56
Ако ние сме глупаци, пробај да прашаш на Гламстик, таму точно ке ти одговорат ;):tapp:
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Де де, во случај да не ти се исполни желбата, секогаш можеш да пробаш повторно... Само не отварај тема секојпат кога ќе имаш секс ок?
на 16 години многу интересна работа е да имаш секс, ти се дига адреналинот и одма ооп тема на кајгана :LOL:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom