Мелита Ракичевиќ

T

Tetro

Гостин
Извини, но мене ме цитираше :свиркам:
Извинето.
Тебе прва те видов да спомнеш "сељанка".

Со темава и се придава премногу важност на дотичната особа. Јас ионака не гледам телевизија, и за мене сите луѓе се исти (освен оние кои не се).
 
Член од
30 август 2011
Мислења
27
Поени од реакции
6
Мене ме нервира што е голем хипокрит околу целата работа со носење на крзно и убивање на животните.. а впрочем она е таа што носи цело време крзно и кожа :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.343
Поени од реакции
7.459
...што ти праи цицка бе маме му ебам, пред да ја видам сликана од одмор што и е, сакав да ја убијам пошто е никаква и неподнослива за слушање и гледања, сеа само мототрбоутинг и турски чакии ми се вртат низ глава.

Ако од стално ги имала овие цицкишта, треба да зееме да се утепа, да знаела да ги рекламира до сеа кариериште ќе имаше.
Уште на времето кога водеше Пет-Шоу на Сител и се случило да и испадне цицка од фустан на сред емисија, ама никој го нема зачувано тој драгоцен момент во истоијата.

А за моторбоутинг и те како ќе ја биде :) Од возбуда си направил печатна грешка :)
 
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640
Уште на времето кога водеше Пет-Шоу на Сител и се случило да и испадне цицка од фустан на сред емисија, ама никој го нема зачувано тој драгоцен момент во истоијата.
Да провалиме у видео архива на сител и да ја најдеме драгоцената снимкааааааа :vozbud:
 
Член од
26 јануари 2012
Мислења
172
Поени од реакции
430
Странава, ко да е ескорт-цура па да мора да се рекламира. :facepalm:
Ма ескорт-е прекултурно за неа.
Која сељанка, Господе, да си ангажира под итно некој да ја мава со мокра чорапа по глава да ја освести, а не само да ја мава, на друго место, нели?! :icon_lol:

Еднаш моја другарка купи кученце преку неа, и го продаде со шуга, и не сакаше да чуе ништо околу тоа. Не дека сум ја приметувала, ама од тогаш, солидарно со другарка ми, јадам гомна за неа. :sick:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
не сте нормални.
 
Член од
26 јануари 2012
Мислења
17
Поени од реакции
5
Chek sea, ovoj e oficijalniot? A koj e neoficijalniot? :icon_lol:
Уф,не би знаел а и не ни сакам да знам.Како и да е,мајка еднаш ваква ќерка раѓа.Гарант е горда на ова Celebrity издање.Каква краветина :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Уф,не би знаел а и не ни сакам да знам.Како и да е,мајка еднаш ваква ќерка раѓа.Гарант е горда на ова Celebrity издање.Каква краветина :)
Se salev, deka imase takov komentar pogore :)
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.291
Поени од реакции
78.941
Драго другарче да те поздравам со два албума од фан страницата на Мелита на ФБ :)
Melita Rakicevic
FRCLI frckajte se najdobro sto znaete denovive hahhaa;)))) namontirani do sovrsenstvo ! Vnimatelno do detali,strasno e dobar toj feeling zenski i samo nas...frc frc :)))))na visoki vrvni stikli!!! So stil da ja zavrsime godinava! Vo Skopje imalo i ke ima jaki MACKI SAMOUVERENI sto palat i zarat!!!! i obavezno nasmevka kako najgolem luksuz !!!!! KISSSS do site vistinski ZENI,svesni za sebe!!!!
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.172
Поени од реакции
4.132
Многу јака милфица.И тата би сине.(y)
п.с.дали цицките и се природни??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom