Максимална брзина со која сте возеле моторно возило?

mandak

матапрчо
Член од
26 март 2009
Мислења
788
Поени од реакции
523
Кај возеше со 340 жити мајка ?
Сигурно кај нас не си возел, пошо колата ќе ја напраиш пепел.
Абу Даби-Дубаи...иначе знам дека е темата максимална брзина али е ве неколку зверчиња од хотелот каде што работам P.S сите ги имам возено! 20141211_133013.jpg 20141213_081503.jpg 20150106_001517.jpg 20150106_001532.jpg 20150106_001718.jpg 20150106_001725.jpg 20150120_170708.jpg 20150203_220313.jpg 20150203_220340.jpg 20150223_142056.jpg 20150223_142123.jpg 20150224_094313.jpg 20150317_002237.jpg 20150624_221052.jpg 20150701_183207.jpg 20150701_183212.jpg 20150701_183224.jpg
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.563
Поени од реакции
5.753
220 km/h Алфа 147 1.9 16V m-jet 140 коња... автопат Софија-Благоевград ..почнав да подмочнувам од страв дека ми е штотуку купена колата да не направам белја...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom