Македонски титлови -> побарување!

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Глеам има тема за побарување на филмчиња ама не глеам за титлови, исклучиво на Македонски јазик. Па ај си викам да отоворам.
Мене во моментов ми треба за The Usual Suspects. Па ако го има некој нека постира линк.
 

Bubreg

From Dusk Till Dawn
Член од
8 март 2006
Мислења
221
Поени од реакции
1
Одлична тема!

Мене ми требаат мак. преводи за:

King Kong
The Ring Two
The Mummy
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Може ли некој да најде титлови за CSI Las Vegas од втората сезона?
Ако ги има некој нека пише.
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Bubreg напиша:
Одлична тема!

Мене ми требаат мак. преводи за:

King Kong

The Ring Two
The Mummy
tracker-mk.org таму го има само не знам дали е уште активен торрентот. ако не е ке си побараш пак да ти го пуштат
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
glufce напиша:

Абе чоек мене ми требаат од 2-та сезона овде нема од втора. А плус тоа ми треба во еден фаил на не секој посебно, ме сваќаш?
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
BoBo напиша:
Абе чоек мене ми требаат од 2-та сезона овде нема од втора. А плус тоа ми треба во еден фаил на не секој посебно, ме сваќаш?
ее мн сакаш :kajg: за цела сезона мноооооогу тешко да најдиш така, али ако сакаш епизода по епизода побарај на било кое програмче, беаршер, лајмвајр, итн итн сите епизоди ги има сто посто. како им е премиерата на епизодите одма после 2 дека можеш да ги даунлодираш. а и нема врска што се една по една околу 350 000 кб се така да не се многу за саат време се симињаат. ја сексот и градот сите 120 и кусур епизоди ги симнав за 3 дена.
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Темава да не беше за преводи???
 

ВМРО

Loved By Few, Hated By Many, Respected By All
Член од
12 септември 2005
Мислења
1.863
Поени од реакции
25
Mozam da vi najdam eden kup bugarski prevodi....posle ako ne ve mrzi da gi preveduvate.....koj saka i od sto saka neka pise PP...
 
Член од
21 април 2006
Мислења
612
Поени од реакции
11

Ако сака некој македонски преводи за филмови нека пише по пп за кој филм му треба и меил ке се потрудам да пратам :)
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Има една мак. страна за титлови ама не е ажурирана бајаги време. Ама сепак еве,можи да ви послужи за некои постари добри филмчиња.

www.maktitlovi.com.mk :mist:
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
da ova e odlicna tema:prevodi za makedonski nema ama bas nikolku,za bugarski,srpski ima...ako mozeme da napravime nesto?
pozdrav
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
sonne напиша:
da ova e odlicna tema:prevodi za makedonski nema ama bas nikolku,za bugarski,srpski ima...ako mozeme da napravime nesto?
pozdrav
Може ама треба да се активираме, еве јас имам некој 60 тина преводи и знам луѓе што имаат многу МКД преводи. И кој како бара ако имаме да ставаме на нет.

поздрав.
 

Гогото

MYSTIQUE
Член од
14 јуни 2006
Мислења
139
Поени од реакции
2
BoBo напиша:
Може ли некој да најде титлови за CSI Las Vegas од втората сезона?
Ако ги има некој нека пише.


а ти ги имаш епизодите?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom